Jump to content
Ивайло Няцолов

Ускорява до 4000 об. и неиска по вече,все едно е прекъсвач

Recommended Posts

Здравейте група :)

Купих си Хонда Сивик 2003 год. 1.6 110 к.с. Проблема ми е че колата неиска да вдигне по вече от 4000 оборота, някой сблъсквал ли се е с подобен проблем ?

Благодаря предварително на отзовалите се

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята на място е така, но в движение си набира до 6000. Ако при тебе в движение не вдига повече от 4000, най-верочтно е от някой датчик. Диагностика би помогнала или някой колега с подобен проблем.

 

Поздрави за колата

Редактирано от Setfan
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поинтересувах се и до колкото установих е мап сензор (MAP sensor).Ще го почистя и може и да се оправи ако не с нов ще се оправи няма къде да ходи.Благодаря ти колега че се отзова но някой е по запознат нека пиша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На място или в движение? На място може да си има ограничител и да не можеш да я режеш в лютеницата. Ако е  в движение ми идва да се провери цедката на vtec соленоида да не е запушена. Иначе, както колегата е казал, ще е хубаво да видиш на диагностика за грешки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поинтересувах се и до колкото установих е мап сензор (MAP sensor).Ще го почистя и може и да се оправи ако не с нов ще се оправи няма къде да ходи.Благодаря ти колега че се отзова но някой е по запознат нека пиша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да не би изобщо да не е мап сензора и в крайна сметка го смениш здрав и си едни пари вътре...  иначе мога да се обзаложа ,че чистенето няма да помогне грам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 26.04.2018 г. at 5:23, Ивайло Няцолов написа:

Здравейте група :)

Купих си Хонда Сивик 2003 год. 1.6 110 к.с. Проблема ми е че колата неиска да вдигне по вече от 4000 оборота, някой сблъсквал ли се е с подобен проблем ?

Благодаря предварително на отзовалите се

 

Брат и аз имам същия проблем, помагай ако си се справил със твоя. 4 000 оборота и не мърда на горе, бесен съм!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 26.04.2018 г. at 17:40, Ивайло Няцолов написа:

Поинтересувах се и до колкото установих е мап сензор (MAP sensor).Ще го почистя и може и да се оправи ако не с нов ще се оправи няма къде да ходи.Благодаря ти колега че се отзова но някой е по запознат нека пиша.

В крайна сметка какъв беше проблема??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...