Jump to content
kvd74

Амортисьори TRW

Recommended Posts

Привет,  

след 7-8 г. от смяната на амортисьорите, май пак съм за смяна. Когато температурата е към нулата започва едно хлопане отпред в ляво,  и пропорционално се увеличава с падането и. Лятото няма нищо,  тропане,  люлеене и т. н. Затова мисля за амортисьор. 

Разгледах марките и цените,  направи ми впечатление комплект предни на TRW на мнаго добра цена. И понеже марката е добра, а дори Тех-ко са един от дистр. в България, въпроса ми е дали ги бива,  ако някой ги кара независимо на каква кола? 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горния опорен на амортисьора ли? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 11 часа, kvd74 написа:

Разгледах марките и цените,  направи ми впечатление комплект предни на TRW на мнаго добра цена. И понеже марката е добра, а дори Тех-ко са един от дистр. в България, въпроса ми е дали ги бива,  ако някой ги кара независимо на каква кола? 

 

Тех-ко не са дистрибутори, а един от официалните вносители на марката TRW  за България, и щом при тях няма такива амортисьори, прави сметка колко отзиви ще събереш .:)

Аз от 20 г. работя с тази фирма, до сега не съм видял да предлагат амортисьори TRW .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На 13.03.2018 г. at 21:21, kvd74 написа:

Привет,  

след 7-8 г. от смяната на амортисьорите, май пак съм за смяна. Когато температурата е към нулата започва едно хлопане отпред в ляво,  и пропорционално се увеличава с падането и. Лятото няма нищо,  тропане,  люлеене и т. н. Затова мисля за амортисьор. 

Разгледах марките и цените,  направи ми впечатление комплект предни на TRW на мнаго добра цена. И понеже марката е добра, а дори Тех-ко са един от дистр. в България, въпроса ми е дали ги бива,  ако някой ги кара независимо на каква кола? 

 

Късно се включвам,но имах абсолютно същия проблем.Студ-тропа,топло не тропа,единия "ароматизатор" си заминал. И поради моментното финансово състояние:rolleyes: сложих TRW отпред и съм доволен за момента.

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...