Jump to content
weapon R

House Music-мания

Recommended Posts

Guest Dangler

Само аз ли съм на прогресив и теххаус

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: Брутален си брат :) задълбочено звучене хипнотизирващи звуци , направо всеки път ти се кефа на макс. Браво несъм се и съмнявал ,че няма да се справиш добре. :P

Уоу уоу, човече, караш ме да се изчервявам :P Очарован съм от коментарът ти. Огромно Благодаря! Always deep and intelligent music. Keep it, bro! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета имам 5 билета за Tiesto За огромно съжаление няма да можем да ходим така че ги продавам Купувани са за по 35 парчето ако някой иска да пише или да ми званне Тел . ми е 0883-32-13-60

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти на всички :lol: Хора , днес чух една много добра песничка :( Беше няк'ъв house , пееше жена и в припева се пееше I've got jaded......for you или нещо подобно(не съм мн. сигорен защото беше доста шумно :( ) . Та молбата ми е ако някой има някаква идея коя би могла да е тая песен да каже, щот много ме зариби. Благодаря предварително :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти на всички :) Хора , днес чух една много добра песничка :) Беше няк'ъв house , пееше жена и в припева се пееше I've got jaded......for you или нещо подобно(не съм мн. сигорен защото беше доста шумно :) ) . Та молбата ми е ако някой има някаква идея коя би могла да е тая песен да каже, щот много ме зариби. Благодаря предварително :)

Moth feat. Engeline - Jade (Original Mix) мисля че е това :) :)
Леле пич, златен си :fun: Благодаря много :fun: Имаш една бира от мен :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest no_l1fe

Mowree ft. Kane Luke - Mind trip (Paolo Driver Mix) помогнете да го намеря плс !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eeee колко време не съм писал тuк ето ви няколко поздрави от мен което ме кефи за всички фенове на този стил заповядайте http://www.youtube.com/watch?v=Cmc3bPkKSQk

http://www.youtube.com/watch?v=wTpXcbL9oe4
Публикувано изображение Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове и съжите ама в женски род, аз от 2 години слушам нон стоп сетове на DESYN MASIELLO и Luke Fair, и не мога да м се наслушам, просто дръпнете си от soulseek setovete им, ако харесвате прогресив хаус...напрао мачкат!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето парче на което ми сцепи почти джама от басссс лудо е малко старичко ама бива за кола с туба http://www.youtube.com/watch?v=Kv6Ewqx3PMs поздрав за всички хаус манияци

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и нещо от мен , според мен размазващоactivity set - take a new wave - 9MBI :/ HOUSE

Не само според теб, слънце. Страшно е парчето, още един път да си изкажа възхищението към музиката ти - страшно много й се кефя, изключително зареждаща и ме праща в некви филми. Чакам ощееееееее;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове и съжите ама в женски род, аз от 2 години слушам нон стоп сетове на DESYN MASIELLO и Luke Fair, и не мога да м се наслушам, просто дръпнете си от soulseek setovete им, ако харесвате прогресив хаус...напрао мачкат!

Luke Fair да много е добър особено има 1 ремикс на Kings of tomorrow - i want you for myselfА 1 приятел твърди че Kings of tomorrow всъщност е Санди Ривера дали има нещо вярно ?Дръпни си на Max Graham някой сетчета щом слушаш такова не може да не ти хареса.Activity тия дето ти ги даваш какъв стил са наподобява минимал ама с малко повече бас Редактирано от Dangler

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DJ CzessLOVE , Cанкт Петербург , Русия.Първата ми е фаворитCzesslove - Pole Folder - Protected - 10MB , ProgressiveЮрий Антонов - Лунная дорожка - 9.27MB , ProgressiveЮрий Антонов - Лунная дорожка (Part 2) - 4.33MB , ProgressiveCzesslove - Bedrock — Forge (Fretwell) - 10.6MB , Progressive - яко БАСCzesslove - Bedrock — Emerald (Grayarea) - 9.3MB , ProgressiveCzesslove - Shiloh — Will You Ever Come Around (Infusion Ìû Gwill Morris) - 10MB , Progressive Break - Брутален БАСCzesslove - Anglo Aura — Sojourn - 12MB , Progressive Breakнадявам се да ви харесат :punk::bow:

Редактирано от activity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_ceci

Някаква идея на кой е това парче http://zazz.bg/play:3f8c98b0 иначе зарибява мн,също и това http://zazz.bg/play:4a0eba7e в началото :thumbs1:

Редактирано от dj_ceci

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След дълга почивка и мързелуване, най-накрая ново миксче от мен :P

Този път тотално и изцяло Progressive breaks. Надявам се ще се хареса?! :lol:

 

Monochronic - "Breakage"

 

Публикувано изображение

 

Tracklist:

 

Solesystem - Limonade (Elfsong Remix)

Umut Anacoglu & Redloft feat. Nesli - Just Fantasize (Aeron Aether Remix)

Arthur Deep - Beyond Reality (Original Mix)

ID – ID

Arthur Deep - Arctic Wind (Original Mix)

iFrolov - Cloudy (iFrolov Hypnotic Mix)

Kamakura ENV - Dankazura (Retroid Remix)

Derek Howell - Might As Well Do This While I Still Can (Original Mix)

Arthur Deep - Who We Are (Original Mix)

Solesystem - Benzo (Outro Mix)

 

Download

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

охо ето темичка и за мен ..... надявам се по-нататък да качвам и аз някои други хаусчета :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един фен на хаус музиката ;) Ще гледам и аз да помагам с каквото мога

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

много кефиш брат , брутално е сетчето , виждам ,че си наблегнал и на Arthur Deep , много е як наистина ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest element

много кефиш брат , брутално е сетчето , виждам ,че си наблегнал и на Arthur Deep , много е як наистина :)

Мерси отново на обичайния заподозрян ;) Да, Артур Дийп е изключителен продуцент - руската школа си казва думата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да не изям много майни, но все пак някой от вас да слуша "House" в който да има и текст :lol: Аз си падам по Roger Sanche, David Vendetta, David Guetta ........ и други, с текст в парчетата си :D Ето и нещо от мен:http://vbox7.com/play:0419e244

.................................Приятно слушане!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нали знаеш ,че за да е истинска електронна една музика не трябва да има глас. :lol: За гласовити парчета се обърни към Лепа Брена :D но все пак всеки си слуша това което му харесва :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нали знаеш ,че за да е истинска електронна една музика не трябва да има глас. :lol: За гласовити парчета се обърни към Лепа Брена :D но все пак всеки си слуша това което му харесва :D

;) хахахаха Лепа Брена, а? Мисля да пасувам ;) Чудех се дали да ти отговоря на закачката с закачка, но няма смисъл. Успех със сетовете ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

activity, явно аз нещо не ти разбирам шегата или последния трак с вокала е просто песничка и няма нищо общо с електронното... То за тва си има толкова мн стилове за всички вкусове ...и тва, че е с вокал не значи, че не е елктронна и обратното също... :D :D :D

Редактирано от at_chuchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CrazyDriver

Ето още нещо с текст:martin h and oliver klein - club game (simon and shaker remix)http://vbox7.com/play:5faca974Ако не ви харесва такъв вид "House", кажете и повече няма да се обаждам в тази тема :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги благодаря за прекрасните хаус песни които сте споменали....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как точно "Club Game" да не ми хареса :)Като я чух първия път направо... :) Аз все още въртя някви стари сет-ове на Simon&Shaker в колата :)Пък ти си пускай..на който му хареса ще слуша, на който не му хареса няма да си я пуска 2ри път и така.. :lol:

Ето още нещо с текст:martin h and oliver klein - club game (simon and shaker remix)

Редактирано от at_chuchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от много отдавна се кефя на този DJ , но този път ме зариби тотално , и мисля ,че и на вас ще ви хареса.Titu - Dream N Barcelona 009 [05-03-2008] On Pure.FM

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още нещо с текст:martin h and oliver klein - club game (simon and shaker remix)http://vbox7.com/play:5faca974Ако не ви харесва такъв вид "House", кажете и повече няма да се обаждам в тази тема :P

Хауса е перфектен колега кефи ме яко един от любимите ми стилове е това :):P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ще ме оплюете, че тази песен е някакъв си комерс, но на мен ми действа :D:)

И особено когато съм зад волана, направо ме кара да завъря педала на газта за пода - естествено извънградско :D"ENJOY"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...