Jump to content
shiderovvn

Мнения за D16Y7

Recommended Posts

1.6 едновалов хонда мотор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както всеки хондов мотор здрав и читав. Относно горенето на масло, това може да се очаква от всеки неревизиран двигател на 20г :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми... Аз още нямам книжка, предстои ми скоро да почна курсовете. И тъй като съм 18-годишно пишлеме искам нещо по-бързичко, в рамките на умереното, разбира се, и затова се спрях на D16Y7, но не бих отказал и D16Y8.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за обидите, исках просто да знам към какво да се насоча, като реших, че тук е мястото, но явно не е. Не виждам с какво заслужих тези думи. Това че има хора на моите години, които се мислят за състезатели, не значи, че аз съм от тях. Голяма грешка е да ни слагате под общ знаменател. Това, че искам по-хубав двигател с по-голяма мощност, не значи, че ще съм "гъзар" на улицата. :)

 

Изпратено от моят Lenovo K33a48 с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така, приятелю, като за първа кола гледай състояние, а не мощност, защото или ще ти изтънее джоба от ремонти и няма да ти остане време да се научиш да караш поради простата причина, че колата ти постоянно е в сервиза, или пък ти самия ще станеш автомонтьор докато я ремонтираш през ден. Казвам ти само положителни неща, за да не го изтълкуваш като обида или неразбиране. Извлечи поуката от хора, които вече са минали по този път. :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...