Jump to content
Jeepers

Среща Гореща В Бургас

Recommended Posts

Aз предлагам една срещичка да си спретнем а? ей така нещо импровизирано хем колегата Дариус да ни са похвали с ВТИ 6та хе4бек :rolleyes: аз предлагам за събота ,някой да предлага друго? а и съгласни ли сте въобще?

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз предлагам една срещичка да си спретнем а? ей така нещо импровизирано хем колегата Дариус да ни са похвали с ВТИ 6та хе4бек :rolleyes: аз предлагам за събота ,някой да предлага друго? а и съгласни ли сте въобще?

Да!Вече съм гларус и ще се срещаме в Бургас!Аз съм на линия ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако съм свободен ще дойда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вайййййй стига бе баш кат ми я няма колта :rolleyes: дано е готова до тогава ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок тогава приемаме за събота да кажим в 20:00 часа на паркинга на омв до метро?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а така я дайте по-смело ние за наща русенската останхме учудени като за първа колко народ се събрахме айде със здраве и дано се съберете както ние се събрахме респект за всички хондаджии :rolleyes:;););):worthy::worthy:;););):drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bat_gogo

ок тогава приемаме за събота да кажим в 20:00 часа на паркинга на омв до метро?

мен ме орежда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

Eвала евала:hondarulez: айде и снимки да постнете после да се порадваме и ние на сивото зверче :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gitobg

От много време следя за такава среща и когато тя е факт точно тогава имам уговорка :hondarulez: Ако раборитоте ми се отложат обаче ще дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами да то по принцип се прави 1месец преди срещата ама тя поизникна ей така млако защото Божката/Дариус/ има какво да ни покаже а и да се запознае с повече бургазлии че за сега само аз и бат змей от клуба :hondarulez:ТАКА ЧЕ АЙДЕ ХОРА ЩЕ ИМА КАКВО ДА ПОКАЖЕМ И НИЕ ОТ БУРГАСКАТА СРЕЩАпп:ямболската група е най официално поканена и държим на тяхното присъствие!/но не само на тях който реши да заповяда с радост ще го приемим :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че каде съм писал че съм те забравил е? та ти си почетен гост, и аз ще дойда ако жена ми не ме бие хахахахахах :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

звучи интересно и деня е добър за среща :huh: може и аз да се включа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тва е среща, събота в 20 часа, кво ли ще правите ;);):P:huh: То за тва има и желаещи от Ямбол :P:P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

звучи интересно и деня е добър за среща :huh: може и аз да се включа

ама моля заповядай ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

Ей тва е среща, събота в 20 часа, кво ли ще правите :D;);):) То за тва има и желаещи от Ямбол :D:D:D

шшшшшшш , да не намекваш нещо ? ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пп:ямболската група е най официално поканена и държим на тяхното присъствие!/но не само на тях който реши да заповяда с радост ще го приемим :)

Един фен от Добрич може ли? Щото освен Иво Kamikadzeto друг от Бургас засега не познавам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

Иво , нека бъде от 7ч , че 8 почва да се мръква бе. нали се събираме да се видим , а не да си лягаме :)по разумно е помислетеи последно на тоя паркинг на омв до метро ще можем ли да се съберем повече от 10 коли ? аз не мисля ...хайде като домакин помисли по въпроса по скоро

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре бе няма проблеми нека е от 19 часа ама на лук оил до метро там може и 100 коли :)омв и лук са едно до друго!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре , значи събота в 19ч на лук ойл до Метро?това ли е последното ?иво разберете се , че ще има хора които не са от бургас и да не се излагате после с организацията си :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

exe;) маи ще се съберът доста колеги зву4и яко :dj::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре , значи събота в 19ч на лук ойл до Метро?това ли е последното ?иво разберете се , че ще има хора които не са от бургас и да не се излагате после с организацията си :ph34r:

Ачка ми то беше разбрано е ама нали каза че ще е по удобно за 19:00ч така че остава в 19:00ч на лук оил до мерто!ПП: Да потърсим ли някакво заведение нещо че ако сме много хора абсърд да си намерим място ,ама то пък и те навсякаде искат бройка и капаро за да запазят тва е кофти дайте идея или ще се съберем ще се видим ще идим на гонките и после напрао на диско така също е добър вариант :)????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за диско и за пиене няма да има време и начин предполагам , но може да се съберем да пием по нещо безалкохолно някъде на някое кафе с голям паркинг на близо и след тва на гонки :)и после кой от където е дошъл ... :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами после може да отидем до капаните там има голям паркинг ще се саберем всички но преди това ще минем през центара да на погледат малко:ph34r:ще направим яка клона :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както кажите пичове после с който е останал може да идим да диско :D за кафенце добре :Dа ти змеио не са надахваи толкова ми земи си опраи колата :Dче да не си без нея :) и ще зяпат само нас :D ама спокойно нали съм ти авер ще те зема в мойта да те зяпат малко и да видиш какво е да си в прелюд :ph34r::D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest emko

С желание хубави неща се постигат! Добра среща заформихме и специално аз се запознах face2face с други братя :worthy:

Редактирано от emko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даааа и мен ми хареса,ама защо колегите нещяха малко драпки да направим ей така за спорта :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

малко снимки ..от снощи

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой да сложи повечко снимки,че доста готини колички има гледам :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има, има. То не бяха едни VTEC глави, че и DOHC имаше на килограм :worthy:

 

от телефон нощна снимка се прави кофти:

Публикувано изображение

Редактирано от emko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше много яка!Ставаме повече!За съжаление не мога да кача снимки,като paste-на URL и после показва само заглавната страница :worthy:

Редактирано от darius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше много яка!Ставаме повече!За съжаление не мога да кача снимки,като paste-на URL и после показва само заглавната страница :worthy:

ползваи саита в които аз сам ги ка4ил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

Срещата беше супер!!!!По честичко трябва да се сабираме. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама кой е главния виновник а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата бе наистина много добра, поздравления за колегите от Бургас! Само гонките се разминаха, но и това ще стане... Жалко, че в Добрич сме по-малко фенове-но сме също така задружни! Ето още фото:12

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше много яка!Ставаме повече!За съжаление не мога да кача снимки,като paste-на URL и после показва само заглавната страница :)

Човек колата ти реве за 17-ка капла :) Убава софра,Змея докара ли от на дядо си виното и суджука :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не нищо не ни докара на нас:) ама пук си забрави телефона в заведението добре че има свестни хора че му го върнаха !!!ПП: Тази среща да кажим е била по за опознаване! а щом искате и гонки ок ще се организират нещата ама после неискам да чувам аз няма ад се гоня!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

луканките и виното го пазя за националната среща :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе я не са прай кажи си че всичко си упукал зимата нали си змей тез 3 глави няма да седят гладни я :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...