Jump to content

Recommended Posts

сложих конусен филтър и нямам никакав звук :D .единственото подобрение е че не мисли при повече газ на ниски обороти.даите идеи....... :D д13б2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз много не ги разбирам тея работи но все си мислех че звука на колата се докарва от "атрибутите" след изпускателните колектори, а не преди всмукателните. Поправете ме ако греша...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest assfull

аз си имам нещо след изпускателният колектор,ама се си мислех че и на всмукателния ще има разлика :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

може да е някой смотан филтърна мен ми донесоха оригинален к&н от австрия и разликата в звука на една кола в сравнение с един обикновен от тунинг манията тук е коренно различен и по силен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lz2lps

Ами ето го моя филтър и има разлика в звука. Пък и много приятно съска :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D точно такъв гледах днес,ама не го взех :D:D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сложих конусен филтър и нямам никакав звук ;) .единственото подобрение е че не мисли при повече газ на ниски обороти.даите идеи....... ;) д13б2

По темата има писано доста .Поразгледай по - хубаво.Звука е характерен за високите обороти.Най - много личи при двувалките.И за 200к $ да си купиш филтар пак няма да усетиш разлика при D13B2 :D:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

може да е някой смотан филтърна мен ми донесоха оригинален к&н от австрия и разликата в звука на една кола в сравнение с един обикновен от тунинг манията тук е коренно различен и по силен.

к'ви ги приказваш бе???да не си се оклепал пак с ракия?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм съгласен 4е звука идва само от изпускателите ;) аз си сложих филтър обаче с траби а не с гуменото съеднение и стана доста добре, апак как рамжи не е истина. обаче се обажда след 3500 и много яко съска като сменям скоростите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брех така и не разбрах,щото карам кафемелачка ли или :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A някой може ли да ми каже как да си изнеса филтъра встрани да не е над карбуратора става въпрос пак за D13B2.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета, с тия фабрични кутии за филтъра на д13, как искате звук? тя самата тава толкова заглушава, е какъвто и спортен филтър да сложите, все ще е тиха колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е добре де,а не мога ли да го изнеса встрани филтъра по някакъв начин?Да не е вече над карбуратора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

можеш и на задната броня да го сложиш :) въпроса е от де ще има полза и дали няма да е кофти разположението ... карба ти е така разположен че трябва тръбата да излиза вертикално от него , което си е малко компромисно решение - да слагаш толкова късо коляно толкова близо до карба ... нисля че колегата RoadRacer беше показал снимка как е направил неговия интейк :P и ако потърсиш ще видиш за какво говоря ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза колегата по-горе от д13-ка не очаквайте някакъв маняшки звук !!! Аз като сложиш на моята и се чуваше нещо , но само в тунели ( ако някой не е пробвал да изфорсира в тунел с конусен филтър да пробва ) :P Просто няма толкова пауър карба , ако беше пълна инжекция и е 1.3 - там е истината :) Колегите дето бяха на последната посетена от мен среща с Логото знаят как се изряза малката бандийка :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

мисля че колегата RoadRacer беше показал снимка как е направил неговия интейк :)

....офф...ще му са на роудрейсъра да го е направил като на снимката ама...Пецата не ще да експериментира :P !!

 

Ето снимките:

 

Публикувано изображение Публикувано изображение

 

...а това беше темата !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изсвинете , май съм се объркал леко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest assfull

благодаря на роуд реисър за старата тема :) .още веднъж се изложих,че не чета както тряа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...