Jump to content
manniakk

Какво е за вас ХОНДА?!

Какво е за вас ХОНДА?!  

104 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

За мен е всичко! А за вас?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

удоволствие :hondarulez: хах аз съм 2рия гласувал ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен правилния отговор освен всички изброени по-горе е ТРАДИЦИЯ докосваща ДУшАТА ( CAR AND DRIVER) ;):hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление несбъдната мечта. ;);):hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление несбъдната мечта. ;);):hondarulez:

За мен е сбъдната ;) ,но продължевам да мечтая ;) ......The Power Of Dreams! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дадох вота си за удоволствие, но определено мога да дам и още отговори:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давам още един глас от брат ми за"вси4ко".Той е най новия Хондаджия,но ве4е знае :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен е удоволствие, е мечтал съм си преди време за един Vtec бяха ми дали да пробвам(много ме кефят и Маздите Мх-3 почти бях взел такава ма почти) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

удоволствие е за мен да е част от семейството :D засега семейството се увеличи с 2 хонди, а до лятото планувам още един нов член от същата кръвна група :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

За мен е най вече наркотик. Някък си се пристрастяваш към нея, и ти се ще да взимаш все по-големи и по големи дози. Започва се като с дрогата. Зарибяваш се като гледаш батковците с наточени хондели, точно както гледаш пишлеметата които пушат цигари в квартала докато си малък. После се мяташ на една 4-5-та генерация, все едно палиш първата си цигара. После идва първата марихуана ( K&N филтър). Зарибявката става още по-голяма с едни новички 4-2-1 колектори и генерация ( като да вземеш екстази) . Най накрая не одържаш психически и си биеш една инжекция ( инжекцион) и си в небесата. За по дъртите наркомани които мешат дрогите, следва малък Swap, и умираш с усмибка на лицето. :D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен е удоволствие. За това и гласувах.Също така, обаче ме вдъхновява постоянно и поражда много мечти свързани с марката :DПък скоро май ще си бия един инжекцион с марихуанка :D :D :D

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен е най вече наркотик. Някък си се пристрастяваш към нея, и ти се ще да взимаш все по-големи и по големи дози. Започва се като с дрогата. Зарибяваш се като гледаш батковците с наточени хондели, точно както гледаш пишлеметата които пушат цигари в квартала докато си малък. После се мяташ на една 4-5-та генерация, все едно палиш първата си цигара. После идва първата марихуана ( K&N филтър). Зарибявката става още по-голяма с едни новички 4-2-1 колектори и генерация ( като да вземеш екстази) . Най накрая не одържаш психически и си биеш една инжекция ( инжекцион) и си в небесата. За по дъртите наркомани които мешат дрогите, следва малък Swap, и умираш с усмибка на лицето. ;);):blink:

Ти си болен бре :D Отивай веднага в Суходол....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

одговора кочина маи го няма :blink:;);):D;) за мене е удоволствие и бизнес

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

АЗ пък гласувах за удоволствие с маалка доза мания :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали ми е втората жена ама със сигурност ме слуша повече от първата. Хондаджиа-това е диагноза :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали ми е втората жена ама със сигурност ме слуша повече от първата.

А и по-малко хар4и :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен със сигорност ми е втората жена и искам деца от нея:bg:;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...