Jump to content
Guest OXYGEN

Как се сваля динамо

Recommended Posts

Guest OXYGEN

Колеги видях се в чудо с това моето динамо. Тъй като все още никой не се обади, че има такова за продан, реших да сваля моето и да го нося някъде да го правят.Свалих си от на Емо сайта manual и чета - един дълъг болт отдолу и 2 отгоре на които седи и планката по която се движи динамото за да се опъне ремъка. Слизам пред блока и почвам да развивам - махам ги и 3те болта - и к*р... :) *ибаното динамо не мърда...С големи усилия може да се мръдне на 3-4 мм...Дори не мога да сваля и ремъка. А не би трябвало нищо да го държи - развити са всички болтове. Снощи дори с колегата Patrik и на естакада я качвахме, гледахме отдолу, блъскахме го с чук, с лост напъвахме - не мърда :):):):) Някой свалял ли е и как точно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hondarulez: Колеги, никой ли не знае? ;)

Не знам каде е проблема...с поглед пада динамото ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

Е ти уби ...... :hondarulez: Мини утре да го погледна че ми скри топката. Както каза Markony, то само си слиза :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то е комично, но да питам:Развих му болтовете, малко беше клеясало, но го откачих. Опира отгоре в колекторните тръби и не мога да го извадя. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера сменях моито,е такова говедо нема,на ткова гадно място,един болт не тръгна,като свали с рязане на гаиките,уви не можеш го извади откадето и да било.Освен ака не си Орфи.Откачих маркучите за водата ,изгубих две кила атифриз,и от там някак си мина,и така горе долу след два часа борба приключих.И после слагането абе немам думи такув гот нема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз съм свалял динамо на 4та генерация. С болтотете при мен излезе добре, а за ваденето... за малко да откачим двигателя :) Но уви намеихме му цаката. Свалят се част от пластмасите под калника, вече забравих дали нещо друго се пипа ама мисля е само това е. Успех!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...