Jump to content
Restless

Компютърни манияци има ли?

Recommended Posts

Лично аз понеже нямам време да седна и да играя часове наред цъкам онлайн - шах, orkfia.org и Heroes - http://www.heroeswm.ru/?rid=625 един руски сайт който от 2 седмици ме е зарибил за идеята... нещо като HMM5, но онлайн, срещу хора и през браузър :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

Warcraft 3 от време на време

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kicko

кво общо имат игрите с тва да си компютърен маняк ?аз съм маняк, ама не играя.... вече :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Kalonline играя.Даже имаме гилдия Хонда (само българи).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в последно време нямам много време отделям по някой час на Unreal Tourament в нета :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kalonline играя.Даже имаме гилдия Хонда (само българи).

Тая игра май доста време ви държи :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

AOE2, WarCraft3 и от скоро bulfleet:( не започвайте да играете това последното че...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

Малиииии,само аз ли джиткам на Карбона. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимата ми игра е Half - Life, но от доста време не съм й отделял внимание... Сега за по 20-тина мин. ако има време съм се спрял на една игра подхвърлена от един колега от форума ToCA Race Driver 3. :D:blink::blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

test drive unlimited

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Arminius

LINEAGE II (www.supremel2.com) :P никой ли не я джътка тая?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко WARHAMMER Тhe dark crusade

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все по рядко напоследък ,но ако има време...всичко що е на тема "race"...е минало през компа ! Любими: Juced/Colin...! Други любими...DOOM3..имаше една на времето Clive Barker's Undying ..SoulRiver и т.н.!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От време на време се отпускам с черевейчетата Worms Armageddon :P Не се иска много мислене и са забавни.Сега брат ми е донесъл тук едни CSI по сериала, ама ако ги подхвана лошо.

Редактирано от medicus

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Таблата брои ли се? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз наскоро си купих XBOX 360 и сега заработвам на Gears Of War, Call Of Duty 3 и Dead Or Alive 4 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко Л2...вече близо две години не мога се оттърва от тая краста :)За колегата с Булфлийта....жална ти майка братле...ще забравиш какво е спокоен сън с тая игрица дет си са захванал :)Пеналити тиии да си случайно от HWBG ??? От някъде съм запомнил тоя аватар нещо ама....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пеналити тиии да си случайно от HWBG ??? От някъде съм запомнил тоя аватар нещо ама....

Не случайно а нарочно. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AOE2, WarCraft3 и от скоро bulfleet:( не започвайте да играете това последното че...

голяма грешка :) а и играта си е тъпо замислена ... аз играех едно време planetarion но го направиха платен и после като се закачих към булфлиит и щях да повърна ... и наистина няма сън с тая игра ;)

Малиииии,само аз ли джиткам на Карбона. :D

стига бре сериозно ли :)! пуснах си преди няколко дни test drive unlimited и там щях да повърна ... тия игри да ги правеха малко да приличат на каране на кола поне ! ... от НФС5 насам няма нищо стойностно в тая област ... не говоря за разните тренажори дето не можешда победиш компа - те са яки :)

Любимата ми игра е Half - Life, но от доста време не съм й отделял внимание... Сега за по 20-тина мин. ако има време съм се спрял на една игра подхвърлена от един колега от форума ToCA Race Driver 3. ;):D:P

HL и по-точно HL2 е няй якия шутър правен някога , но вземи пробвай S.T.A.L.K.E.R. просто цепи играта супер-мега-гига яка е :)

Все по рядко напоследък ,но ако има време...всичко що е на тема "race"...е минало през компа ! Любими: Juced/Colin...! Други любими...DOOM3..имаше една на времето Clive Barker's Undying ..SoulRiver и т.н.!

все класики :D

Аз наскоро си купих XBOX 360 и сега заработвам на Gears Of War, Call Of Duty 3 и Dead Or Alive 4 :)

е как е разказвай :) да си помечтаем и ние малко и сложи някой скриин шот направен с фото апарата :)аз лично се кефя на RPG-та ама диабло не е такова въпреки че много хора така си мислят :) ... играя всички последствия от Baldur's Gate ... няма да ги изброявам ... доста блъсканици , малко ама само яки шутъри , и като нямам време нестандартни карти за WC3 ... не искам да се зарибявам пак на масивни игри ,че последния път жена ми щеше да ме праща в клиника :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пеналити тиии да си случайно от HWBG ??? От някъде съм запомнил тоя аватар нещо ама....

Не случайно а нарочно. :D
аз аватари не гледам, ама ника... тъкмо и аз се канех да попитам :)иначе на компа - Battleship chess, Zuma :) , HMM3 и 5, Jagged Alliance2, Echelon и последно Freelancer - но не можах да го превъртя, трябваше да скоча до Кембридж и по време на скока ми забива хем пробвах на различни машини :)От игрите с коли... нямам нищо, само MadCars (в стил на една дреевна игра DeathCars писана от едни финландци, които после се прекръстиха, май последно им викаха MadOnions :) ) и също древна игра - ReVolt :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно време, нямам време :D , ама профилактично разцъквам Diablo, HMM3, Red Alert2, на периоди, за спорта :) ! Пробвах да подкарам L2, ама не успях и се отказах :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимата ми игра е Half - Life, но от доста време не съм й отделял внимание... Сега за по 20-тина мин. ако има време съм се спрял на една игра подхвърлена от един колега от форума ToCA Race Driver 3. :):):)

HL и по-точно HL2 е няй якия шутър правен някога , но вземи пробвай S.T.A.L.K.E.R. просто цепи играта супер-мега-гига яка е :D
По принцип отдавна се каня на S.T.A.L.K.E.R., но за съжаление са ми малко високи системните изисквания :D:) .И да се обърна с един въпрос към всички останали от форума - някой знае ли читава игрица с мотори (за брата) която отново да не е с прекалено високи изисквания? Благодаря предварително и sorry ако се е получил :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Half-Life . . . rulez Редактирано от Antony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest The Penalty

[От игрите с коли... нямам нищо, само MadCars (в стил на една дреевна игра DeathCars писана от едни финландци, които после се прекръстиха, май последно им викаха MadOnions :D ) и също древна игра - ReVolt :)

Аууу забраих! Играя и Burout Revenge - ма нЕма такива яки катастрофи. Аз ако зашия така хондичката челно ше я направя като SMART. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Orlin

аз поиграйвам "Warcraft 3" и от скоро "NFS:underground 2". Помалко Quake, Heroes 3, Starcraft...

Редактирано от Orlin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по малко RICOCHET и от време на врема табла

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха такъв списък ако направя ще се учудиш :) повечето неща сигурно не си ги чувал ... въпроса не беше ли какво играете ,а не какво сте играли ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей това зарибявката е голяма работа... като се сетя колко пари съм пръснал по колата... и сега чакам едни фарове да дойдат... мани,мани. болно ми стаа направо :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От FIFA 97 до FIFA 2007 не съм се спирал. Най-сполучливи през годините ми се струват '99 и '03. Най-новата също е много добра. А от една година, се намираме с няколко пича в мрежата на интернет доставчика ми и дъниме на мулти. ЛУДНИЦА :hondarulez: Ама, така като гледам съм само аз, а?

И FOOTBALL MANAGER играя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lud fen

От FIFA 97 до FIFA 2007 не съм се спирал. Най-сполучливи през годините ми се струват '99 и '03. Най-новата също е много добра. А от една година, се намираме с няколко пича в мрежата на интернет доставчика ми и дъниме на мулти. ЛУДНИЦА :hondarulez: Ама, така като гледам съм само аз, а?

И FOOTBALL MANAGER играя.

тъкмо щях и аз да се зачудя същото

СМ 01/02 е мноо зарибяващ от години го джиткам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

От FIFA 97 до FIFA 2007 не съм се спирал. Най-сполучливи през годините ми се струват '99 и '03. Най-новата също е много добра. А от една година, се намираме с няколко пича в мрежата на интернет доставчика ми и дъниме на мулти. ЛУДНИЦА :hondarulez: Ама, така като гледам съм само аз, а?

И FOOTBALL MANAGER играя.

тъкмо щях и аз да се зачудя същото

СМ 01/02 е мноо зарибяващ от години го джиткам

 

Имаше преди мнооого години един Ultimate Soccer Manager'98, по-нова версия така и не излезе. Та на него можеше и да:

- предлагаш да уредите мача

- заложиш на развоя от твоя си мач

- мърчандайз, относно какви артикули да се продават в клубния феншоп

- да теглиш оувърдрафт от банката

- да направиш клуба си АД (ако не е) и да получиш пари от акциите (но после всяка година даваш за дивидент на акционерите)

 

А на този CM 01/02 също имам много яки спомени :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

AOE2, WarCraft3 най вече стратегии,но като ми свърши бензина на колата покаравам и на някоя с коли да не забравя как се кормува :D:D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...