Jump to content
manniakk

Решил съм да сменям колата

Recommended Posts

Решил съм към нова година да сменям колата и отсега се оглеждат да си харесам някакъв модел. Проблема ми е че не знам какво искам. Искам да е новия акорд но 40000 лв са доста над възможностите ми. А и още не знам какъв клас кола търся. Дали по спортна или по луксозна. За момента съм се спрял на някой модели. Honda CRX del sol Targa, Mitsubishi Eclipse, Hyunday Coupe, BMW E39, Audi A6. Колите са доста разнородни но са горе долу в един целови диапазон. 10-15 хиляди. Та въпроса ми е ако може да ме посъветвате дали може да се намери някоя хубава хондичка за тея пари... това също е добър вариантcivic coupe също е добър вариант стига да е с по мощен мотор

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав въпрос!!! Аз също бях изправен пред тази дилема, огледах внимателно почти всички изброени алтернативи, понеже търсих нещо спортно-елегантно. И да ти кажа не мога да повярвам, че акорд купе е съчетало всичко това - "Спортна лимузина" в буквалният смисъл!!! Колата е с габаритите на Е- класата и на А6, визията и стабилността в завои е на спортно купе, лукса в салона и екстрите са на S-класата, разхода на бензин е на компактния клас седани, а цената...............еми с малко късмет и търсене ще се включиш в лимита си :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

акорд купе е съчетало всичко това - "Спортна лимузина" в буквалният смисъл

Взе ми думите от устата. Ако имах възможност, и моя избор щеше да е такъв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

акорд купе е съчетало всичко това - "Спортна лимузина" в буквалният смисъл

Взе ми думите от устата. Ако имах възможност, и моя избор щеше да е такъв.
:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

линковете в мобиле са с изтекла сесия....Акорда е хубав. тоя мотор 2.2 колко коня е 147?

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BMW E39, Audi A6.

Уцели десятката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това как ти се струва като модел??? или това

Мноо шибани линкове....Die von Ihnen gesuchte Seite konnte leider nicht gefunden werden!Търсената от вас страница , за съжаление не може да бъде намерена! Редактирано от darius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beneton4o

Виж в немското има акорд подобен на този на колегата ,само че Honda Accord Coupe 3.0i ES!За купе става въпрос 200 коня :P ,цена 3600 европара :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

абе гледам ама се автоматици и с тоя грозен лост.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И се броят на киловат парички акциз... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 150 коня плаща ли се акциз?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, аз погледнах мнението на човека, който казва за 200-те кобилки. До 160 е до колкото знам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

darius Публикувано на Yesterday, 11:49 PM QUOTE(bat_gogo @ Apr 2 2007, 08:51 PM) *това как ти се струва като модел??? или товаМноо шибани линкове....Die von Ihnen gesuchte Seite konnte leider nicht gefunden werden!Търсената от вас страница , за съжаление не може да бъде намерена!

мда аз като ги постнах работеха, но...както и да е въпросния акорд имах и аз в предвид, п.с. Акциза е за над 160кс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво според теб им е лошото на автоматиците.На моя лоста е като стандартен лост за скорости.Ценовият диапазон който си посочил е напълно приемлив за такъв автомобил,а за качествата му ще си позволя да цитирам Майната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BurZz

За акциза ако трябва да сме точни - до 120kW или 163к.с. е без. След това плащаш яко за ВСИЧКИ коне, а не само за тези над 163. Голяма набутвация. Така че според мен търси не акцизна кола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

а какво стана с еко таксата. чух че щяла да е в хиляди отскоро?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

хмммм мътят нещо, говори се че от 1-ви юни уж ще секне авантата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква аванта бе???1.Има закон за двойно данъчно облагане - данаците отпадат2.Преди няколко години,когато Полша влезе в ЕС тяхните управници решиха,че немогат да се лишат от кокошката със златните яйца и турнаха яка ЕКО такса.Заради това от ЕС им избабанили такъв ултиматум, че ония пуснали жълто на гащите. Съобразявам се и с момента в който "от българина по-изобретателен няма".Кой знае какъв прецедент ще измисли правителството за да закърпи бюджета.Смениха ни номерата на колите,сега може да решат да ни пренабият номерата на двигателите и рамите или да ни сложат зелени задни стъкла например или четвърто огледало

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувам че тва с еко таксата е блъф и дано съм прав.Казаха,че ще е от 1ви тоя месец но днес едно приятелче регистрира кола и каза че нищо не е плащал....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

добре разбирам да вкарваш некоя печка 88 година колкото и да е запазена е на 20 години. тогава да има еко такса ама те искат колкото по нова е колата толкова повече пари да лапнат, е не стаа така....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...