Jump to content
Ivu

Струва ли си?

Recommended Posts

Здравейте :)

Пиша ви като човек, който има желание да стане горд представител на Хонда Сивик ;)

Специално си бях харесал и този двигател 1.5 Vtec 114 коня. Не съм много навътре с цените и тн на Хонда, та ще помоля за мнения за една обява:

 

********************************************************************************

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

Данни:

Дата на производство - декември 1997 г.

Тип двигател - Бензинов

Мощност (к.с.) - 116 к.с.

Скоростна кутия - Ръчна

Категория - Седан

Пробег - 170000 км

Цвят - Зелен

 

Особености:

4(5) Врати

ABS

Airbag

Ел. Огледала

Ел. Стъкла

Металик

Нов внос (от Австрия)

Серво управление

Стерео уредба

Центр. заключване

 

Допълнителна информация:

Перфектно техническо състояние. Един собственик. Сменени консумативи. Махагонов интериор.

 

********************************************************************************

 

Както може да забележите липсва климатик :unsure: Въпросът ми е дали си струва цената от 5700, мислите ли, че може да и се смъкне нещо и колко би ми излезнало да и добавя 1 климатик? Как ви се струва като цяло офертата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :)

Пиша ви като човек, който има желание да стане горд представител на Хонда Сивик ;)

Специално си бях харесал и този двигател 1.5 Vtec 114 коня. Не съм много навътре с цените и тн на Хонда, та ще помоля за мнения за една обява:

 

********************************************************************************

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

Данни:

Дата на производство - декември 1997 г.

Тип двигател - Бензинов

Мощност (к.с.) - 116 к.с.

Скоростна кутия - Ръчна

Категория - Седан

Пробег - 170000 км

Цвят - Зелен

 

Особености:

4(5) Врати

ABS

Airbag

Ел. Огледала

Ел. Стъкла

Металик

Нов внос (от Австрия)

Серво управление

Стерео уредба

Центр. заключване

 

Допълнителна информация:

Перфектно техническо състояние. Един собственик. Сменени консумативи. Махагонов интериор.

 

********************************************************************************

 

Както може да забележите липсва климатик :unsure: Въпросът ми е дали си струва цената от 5700, мислите ли, че може да и се смъкне нещо и колко би ми излезнало да и добавя 1 климатик? Как ви се струва като цяло офертата?

Аз лично не бих направил компромис с климатика!!! Но за цената която е обявена мисля, че си заслужава(аз турся Хонда вече месец). Щото можеш да смъкнеш до към 5000лв ако си добър търговец.

Ама като тръгнеш да я гледаш си вземи парите...Сложи 5 бона на предния капак ако ти хареса колата и ги остави тея дет я продават да си помислят малко...

П.С. можеш да си сложиш климатик за около 700лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега погледни цените в немското мобиле. Скоро купих сивик с такъв двигател но японски хечбек също без климатик... при немците най евтината беше около 3000 евро ожулена. Цената според мен е добра.

Редактирано от blackw

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iceman

Не че нещо, ама нямаше ли вече тема за тази англичанка? Както и да е, даже много тънкана ми се струва за тази машина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...за 5000 не вярвам да я даде,нищо че е без климатик най много с 400лв. да смъкнеш ..мен даже евтина ми се вижда да няма някакъв проблем колата?Все пак и еърбег има,стерео уредба 4 врати

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано цената ми се струва съмнително ниска :P Моята е D16Y3 с климатик, преди фейс-лифта, платих я по-скъпо от тази, но съобразно цените на пазара и състоянието й цената беше перфектна. Цените в Германия наистина са критерий - ако се разминават значително - значи е съмнителна. Огледай въобще цените на Хонда като цяло - лъснат V-Tec '97 с ABS ... за 5700 ... може пък продавача да не е в час?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стискай палци продавача да се е збъркал :P , 5700 е доста ниска цена за тая кола ако е изрядна, а и липсата на климатик ми се струва странна. При това ниво на обурудване да липсва климатик??? знам ли? Ако колата е читава, взимай я, дори и да не се пребориш за отбив от цената.

Редактирано от bat_gogo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези които смятат, че цената е ниска....се пак не забравяйте, от Нова Година подобна кола влиза с 3600лв надолу!!!НЯМЯ мито и ДДС!!!а може да се земе от Германия за 2000€ че и по-малко!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези които смятат, че цената е ниска....се пак не забравяйте, от Нова Година подобна кола влиза с 3600лв надолу!!!НЯМЯ мито и ДДС!!!а може да се земе от Германия за 2000€ че и по-малко!!!

Прав си, и ако ти я внесе някой твой човек може и толкова да ти излезе, но има една пазарна цена тук в БГ, която е по висока от обявената. Поне в Бургас съм забелязъл, че по автокъщите автомобилите не са дръстично поевтинели, както би трябвало да е.П.С. Относно климатика, наистина полезна екстра е, но помисли си добре, все пак ще го ползваш само 3 месеца в годината!!! Редактирано от bat_gogo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези които смятат, че цената е ниска....се пак не забравяйте, от Нова Година подобна кола влиза с 3600лв надолу!!!НЯМЯ мито и ДДС!!!а може да се земе от Германия за 2000€ че и по-малко!!!

Как става тая работа неразбрах? 2000 евро са 4000 лв. сложи и транспорта и лека печалба и кво стана? за тия пари от германия колата ще е удряна. Сметни си и ремонта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

За тези които смятат, че цената е ниска....

 

се пак не забравяйте, от Нова Година подобна кола влиза с 3600лв надолу!!!

НЯМЯ мито и ДДС!!!

 

а може да се земе от Германия за 2000€ че и по-малко!!!

Как става тая работа неразбрах? 2000 евро са 4000 лв. сложи и транспорта и лека печалба и кво стана? за тия пари от германия колата ще е удряна. Сметни си и ремонта.

 

2000€* = 3900лв ->>> 3900лв(колата) + 1000лв(път+такси) + 600лв(чиста печалба) = 5500лв

и така и не разбрах защо ти се струва невъзможно!!!

 

*да не говорим,че има и за по-малко от 2000€ читави :) дет им трябва само малко напудряне :D

 

Стегнете се бре хора и разберете, че цените на Хондите ПАДНАХА

което е перфектно за такива като мен и пича дето искаме да си купим!!!

 

Късмет на тези които продават ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Бай Гуджан

Колега, вземай колата, бягай веднага в доверен сервиз и ако кажат, че колата е добре-вземай. Ако успееш да смъкнеш от цената-супер, ако не-пак си заслужава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...