Jump to content
krasimir_01

Къде мога да намеря щипки за хоризонталните лайсни от вратите

Recommended Posts

Пробвай на Горубляне по магазинчетата за части има всякакви щипки и т.н. май са малко по-скъпи ама има всякакви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай на Горубляне по магазинчетата за части има всякакви щипки и т.н. май са малко по-скъпи ама има всякакви

Ей мерси,Ще погледна, даже имам останала мостра :)Ма къде по точно са тия магазини, като влезна в горубляне, само за автокъщи се сещам :unsure: ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В самия авто-пазар ама къде се намират не мога да ти кажа точно въпросните магазини защото един познат ми ги взе от там аз не съм ходил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи,Търся си щипки за хоризонталните лайстни от вратите и щипки за праговете(тия отдолу). Проверих в автомания-Враца, казаха че нямат :unsure:Ако на някой са му останали или ако знае от къде да намеря да свирка :) Лайстни втора ръка също стават ;) Колицата ми е сивик седан 5-та генерация ;)

Виж в този магазин картаа телефона е 920 10 93

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно същите няма да намериш ....Ако искаш да си го направиш като хората -> бултракоДругото е компромис .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бултрако ми искат по 5.50 на щипка ... :unsure: Ебати щипките, гадно е че има една специфична на задната врата и най вероятно само в бултрако ще ч има... :)

е, то ти трябват 2-3 щипки не повече... 10лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бултрако ми искат по 5.50 на щипка ... :) Ебати щипките, гадно е че има една специфична на задната врата и най вероятно само в бултрако ще ч има... ;)

е, то ти трябват 2-3 щипки не повече... 10лв
Не е баш така, на врата май са по 4-5 трябва ми и за задната, някъде към 10х5.5=55не е голяма сума, но за една едни елементарни щипки, щв видиме ....То и за праговете ми трябват от Бултрако са 16х5.30=85лв и тия 55 си станаха 140лв за глупости :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм ги пробвал ..... има доста видове щипчици ама по-добри от оригиналните далеч не са ..... пък имат и един проблем -> почти невъзможно е да ги махнеш :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.................почти невъзможно е да ги махнеш :D

Нистина все едно са бетонирани, по скоро кората ще се счупи ама не и те :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да използвам темата и да питам, каде мога да намеря щипки за задната и предна броня на моята колица?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М комплект имат щипки за вътре - кори и т.н.За външни лайсни - само Бултрако :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest krasimir_01

Външни за закрепване на кората на горивния филтър че моите ги скъсах не искаше да се отвива винта дето държи щипката разширена

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...