Jump to content
Майната

интериор на Honda Civic

Recommended Posts

ашколсун ;) не се обиждай, ама удари тухлата дори и на 8-ма генерация с тая тема ;) сравняваш буквално кошник с космически кораб ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Земи тоя СИВИК СПОРТ КОНЦЕПТ.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от weapon R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На това му се вика красота: ;)

 

 

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква беше оная приказка за гроздето ;);) Сега 1-ва и 2-ра генерация са пробивали на пазара , при 3 генерация вече си личи и доказва изцяло класата на Хонда като производител и иноватор в нови подобрения и удобства за шофьора и пътниците ;) и с нея и поставят първия спортно изразен индивид с различен интериор и двигател спрямо останалите сивици ( е поправете ме , но май при 2-ра генерация няма такъв ) ;) говора за 1.5i EW3/4 . Освен това модела предлага климатик като екстра ( не знам поправете ме , но съперниците в този клас май нямат или поне не и тези , които са масово разспространени :D ) Освен това и до ден днешен потвърждава надеждността и здравината на този модел :D . С 4-та генерация започват да се лутат към коя възрастова група да се насоча

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тука за 8 генерация няма какво да се коментира тя си е космически кораб както е видно от поместените по горе снимки за мен тя е съваршенния дизаин :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка следваща е по-хубава от предходната ..... другото са ..... айде да не казвам к'во :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва дизайна на тоя който прилича на мартеница,но да е изцяло черен или с сребърен отенък на някой детайли :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest �ЛЕКС-БЕС�ИЯ

Аз подкрепям мнението на Тино и на Драгича.Всяка е по хубава от предната . ама с2000 и нсх са :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е аз бих предпочел НСХ пред С2000 ... така че това за всяка следваща отпада при мен :P за 7-ма генерация шефа на борда на хонда само дето не си направи сепуку ,така че и тая отпада , но като интериор наистина принципно наистина всяка следваща е по-добра от предишната - 4-та е кошница в сравнение с 5-та и така нататък ... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4-та е кошница в сравнение с 5-та и така нататък ... ;)

Е тука изобщо не съм съгласен. Отвън да...ама интериора никога.И все пак "на вкус и на цвет товарищи нет" ;):P:P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

вярно :P ,а може и аз да не съм се качвал на хубава 4-та а ти на хубава 5-та :P и заради това да сме на различно мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво значи хубава?Говоря за напълно stock както от Хонда са ги измислили

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи със всичките й джаджи вътре по местата ... аз единствените 4-ти дето съм влизал са били със управление на парното и ... май нямаха друго и от вида на сток таблото им не беше останало много освен формата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

при 4та ген. е доста по-спартанско обзавеждането и което те кара да се чустваш така. което за мен е плюс :P а до колкото 5та ген.може на някой да му харесва повече но е като всеки друг автомобил който не ти позволява да се надъхаш по този начин както е при 4та като и седниш зад волана и осетиш пътя .а при рекса е още по добре защото има една извивчица над централната конзола :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beneton4o

Ами аз на моята 5-та ще и променям целия интериор,тоест цветово,защото много ми сивее :worthy: ,както и ще тапицирам всичко с по-луксозни материали,мисля ,че ще ми е по-комфортно.....Иначе като форми и дизайн си ме кефи :unsure: ,носи спортното в себе си :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ей тва е най-якият сивик интериор! :unsure:

 

Публикувано изображение

Редактирано от XapBu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това от 2г ли е?Как прилича на 3г...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това от 2г ли е?Как прилича на 3г...

Глупости колега , нищо общо няма , освен пейката пред возещия се :unsure: , което е и типична черта до 4-та генерация :) Ако мога да се изразя така - таблата на Хонда са като речните дъна , 1-2 генерация вече са скали , остри и наръбени , при 3-та слизаме надолу на плажа , 4-та вече сме почти във водата и при 5-та генерация вече сме в океана на заоблените форми ;) и от там почва тенденцията до ден днешен :) Таблата са като едно камъче глозгано и заглаждано години наред от морето :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

океана на заоблените форми :unsure: тино голям си шегаджия кефиш ме .ама да си кажа честно че по спартански вид от 5 г. никой не може да докара поне едно барче да и бяха сложили ,мъка яко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


На Петата Генерация таблата доста си приличат с
таблата от Прелюдите - идейно де не като цяло,
табло от край до край с продължение и по вратите
и яката вдлъбнатина по цялото табло ако беше и с
цифроив прибори като Прелюдското щеше да Рулира яко ;)

П.С.
Аз лично така да се кефя външно на CRX-а ама
като го вгледна от вътре ими спада желаницето
за този звер обут в комплект гуми и тежащ едва 900 кила

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MAD DOG

Всички интериори са хубави,зависи кой какво търси от една кола.Мен най ме радва спартанското оборудване на Рекса.Ако исках гъзобъркалка и кафемашина в колата,нямаше да карам Хонда,камо ли пък точно Рекс. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......че акордите и леджънтите като имат гъзобъркалка, кафемашина и микровеле, да не би да се водят модел на Опел??? :rolleyes: Всеки кара КАКВОТО ИМА и ще-неще си го харесва, ако питаш по италианските и френските форуми - и те си харесват изстраданите бънгии и си ги защитават със зъби и нокти :) Темата е меко казано безмислена и конфликтна и предлагам да се закрие :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..........Всеки кара КАКВОТО ИМА и ще-неще си го харесва, ако питаш по италианските и френските форуми - и те си харесват изстраданите бънгии и си ги защитават със зъби и нокти :blink: ..........

Това ми хареса :rolleyes: Много точно казано, аз за това от самото начало не дадох мнение в темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..........Всеки кара КАКВОТО ИМА и ще-неще си го харесва, ако питаш по италианските и френските форуми - и те си харесват изстраданите бънгии и си ги защитават със зъби и нокти :blink: ..........

Това ми хареса :rolleyes: Много точно казано, аз за това от самото начало не дадох мнение в темата.
аз пък точно с това не съм съгласен.да не би тези коли които караме да са ни подарък или някой ни е сложил вила на връта да си ги купим?аз специялно си купувам коли които харесвам и вярвам в тях.опровергайте ме ако бъркам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......опровергайте ме ако бъркам :)

с удоволствие :rolleyes: Ти бре фен, след като си харесваш толкова много "спартанското оборудване" на рекса, що си купи акорд с клима, кожа, вожа, куизконтрол, тостер, и квото се сетиш още и ся не слизаш от нея? Не че рекса не е готин - перфектен е, но всяка кола си има своите достойнства, стига да отговаря на едно задължително условие - да носи отпред емблема Н :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...