Jump to content
uhiaan

Покупка на хонда Акорд

Recommended Posts

моля  за помощ , търся Акорд от 2.0 до 2.4  бензин до 5000.лева.Ръчни или автомат.Ляв волан, ако някой знае читава , моля да се обади 0877001062 Иван.София.Моята съм я пуснал за продажба cr-v 2003, много съм доволен от нея карам я трета година и никакви ядове, само консумативи, но ми се налага....да карам по - малка.Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав е Акорда , но грешката е моя , търся с четири врати брат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акорд 2.4 до 5000 лв. няма да намериш, дори с десен волан, за автомат няма да говорим. А Акорд 6 ген., в прилично състояние автомат, пак няма да намериш. Не знам откъде ти хрумна, че може да намериш тези коли за тези пари в добро състояние.

Редактирано от crown_bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е тук мястото на темата - прочети правилата на форума и частта с търговските обяви (продава/купува). Сайтовете с обяви на коли в България са mobile.bg и cars.bg - ако по нашенските автокъщи няма описаният от теб модел на желаната от теб цена, вероятно е защото просто не струва толкова. 2.4 на 6та генерация няма (те са до 2002), бензинова читава 7ма (2003+) за 5000лв няма да има поне още някоя година, шанса ти е някой 2.0 Акорд 6та. Но ще трябва търпение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...