Jump to content
simeonpor

Спойлер за Акорд 7

Recommended Posts

Здравейте колеги, от известно време мисля да сложа заден спойлер на Акорда, и попаднах на това : marveltuning.com/?parent=honda&main=all-cars&cars=accord

Въпросът ми е, някой поръчвал ли е от там, и ако е как са откъм изработка.

Благодарности.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм поръчвал, но съм говорил с човека относно това дали може да направи за комбито липове. Учтив е и услужлив.

 

Тъй като няма как да му пратя оригиален, по който да излее калъп, предложи да разпита около него хора, и ако намери да излее и ми прати един лип, да пробвам да видя дали ше стане, разходите по транспорта са за моя сметка, но този лип ако не ме изкефи или не става няма да го плаща никой, освен той самият, т.е. разходите по трудът са за негова сметка. Явно човека си обича работата.

 

Разказах това за да дам представа, какъв човек е, от личен опит.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, за мнението мисля да се възползвам. Аз му писах и той ми каза, че има наличен за нашия модел.

Като го монтирам ще пусна някоя снимка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой има ли идея заден спойлер има ли начин да се залепи, за да не се дупчи капака.

Ако има вариант с какво лепило, все пак да стане здраво, не да се изгуби някъде по път.:)

Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само черен силикон за автомобилните стъкла може да го задържи, при голямата въздушна струя, която се прилага на антикрилото при висока скорост.

 

И въпреки това, аз бих го укрепил допълнително с видии през капака, защото си е опасно, ако не дай си боже полети... 

 

ПП. Оригиналният модел, също се укрепва с болтове и се прави допълнителна дупка на капака за кабела, който захранва стопчето на крилото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не си прави експерименти, това нещо ако се откачи, ще се откачи при висока скорост.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, ще се дупчи.

Все пак безопастността на първо място.;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

 

Задължително сложии видии, мисля че имплементацията не е сложна тъй като самият багажник има готови заготовки под кората. 

 

По отношение на марвел тунинг, човекът е доста отзивчив единственото което ми липсва е стопът който присъства при оригиналния ОЕМ. Някой да има представа от къде може човек да се снабди с оригинален?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под кората няма никакви заготовки. Местата за видии (шпилки при оригиналния вариант) са извън кората, като едното място е под гуменият тампон.

 

20160201_140245_17bf2_31936361.jpg

 

20160201_140159_bae5b_31936359.jpg

 

20160201_140336_7b3ae_31936366.jpg

 

20160201_140350_f8366_31936367.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...