Jump to content

Recommended Posts

Изглежда доста добре. Обещал съм като "забогатея" да купя на жената розов рекс. Тогава задължително ще трябва да го обурудвам с тази джаджа. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на акорда си сложих парктроник с вграден дисплей в огледалото и 6 сензора.искам да кажа ,че е невероятно полезна джаджа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе някъде бях гледал 6-точков парктроник (2 отпред) с разрешение 15см - вярно че по-скъп към 130+ май бешеИначе 2 неща ме дразнят в Сивика - че опира по легнали полицаи (и при възможност ще сложа Кони като на Demon-a) и че няма начин да се види докъде е задницата при паркиране, което ще лекувам с парктроник... скоро надявам се

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е много полезна и удобна джаджа, но се съмнявам, че на тази цена (80лв.) ще бъде вярна. Аз си сложих Cobra за маса пара и когато ми я монтираха пичовете ми показаха разликите при хубавите парктроници и измислените. Разлика има, просто едните не отчитат вярно разстоянията и ти пищи и светка когато му скимне. Ако искаш да слагаш такова нещо поне го пробвай преди това. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми се иска да сложа и аз един.Само ме възпира усещането, че ще остана с разпробита на куп места броня и зле работеща китайска система в крайна сметка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_freak

Пичове не знам за вас ама от долните данни които дават производителите се разбира че най-малкото разстояние което покрива джаджата е 40см. А питам аз от 40см до 0 как ще се ориентираш по слух ли? Нали цаката в парктроника е да те ориентира за много малки разстояния и скрити предмети, демек дали по пръдливите улици по центъра можеш да дръпнеш още една боица за да може оня с бетоновоза за не мине през купето ти а само през предния капак :(, пък и дори да оцелееш при тоя екстремизъм нали че мине некоя лелка или плиткоумно създание и пак че бегаш да разнасяш застрахователната полица при ония на които не им дреме за твоята кола.Разстояниедо обекта Дистанция Дисплей Звук Цвят на скалата > 1.5 м Безопасна - - тишина няма 1.5~1.1м Безопасна 1.5 ~ 1.1 Би..Би..Би зелен 1.0~0.6 м Внимание 1.0 ~ 0.6 БиБиБиБи жълт 0.5~0.4 м Внимание 0.5 ~ 0.4 БиБиБиБи червен < 0.4 м Опасна 0.0 Бииииииии червен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

моя е 30см

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

то затова е питането, ако знаете по добър на сносна цена. ако давам 80 лв за нещо което не ми върши работа по добре да дам 120 за нещо което ми върши

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами моят е 120лв и е със 6 датчика има и с 8 за 140лв.и вграден дисплей в огледалото

post-114-1174508604_thumb.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk
Отговорено (Редактирано)

има ли от къде в софия да се купи това чудо? как се вгражда в огледалото

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

има ли от къде в софия да се купи това чудо? как се вгражда в огледалото

не знам за софия защото съм от ямбол,но ако искаш мога да ти го поръчам и да ти го пратя с наложен платеж. а до колкото монтирането.не се вгражда в твоето огледало а си идва с огледало което се монтира върху твоето.между другото има и такива с отделен дисплей който се монтира някаде по таблото,но на мен ми се вижда доста грозно да се изтепоса някаде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пичове не знам за вас ама от долните данни които дават производителите се разбира че най-малкото разстояние което покрива джаджата е 40см. А питам аз от 40см до 0 как ще се ориентираш по слух ли? Нали цаката в парктроника е да те ориентира за много малки разстояния и скрити предмети, демек дали по пръдливите улици по центъра можеш да дръпнеш още една боица за да може оня с бетоновоза за не мине през купето ти а само през предния капак ;), пък и дори да оцелееш при тоя екстремизъм нали че мине некоя лелка или плиткоумно създание и пак че бегаш да разнасяш застрахователната полица при ония на които не им дреме за твоята кола.Разстояниедо обекта Дистанция Дисплей Звук Цвят на скалата > 1.5 м Безопасна - - тишина няма 1.5~1.1м Безопасна 1.5 ~ 1.1 Би..Би..Би зелен 1.0~0.6 м Внимание 1.0 ~ 0.6 БиБиБиБи жълт 0.5~0.4 м Внимание 0.5 ~ 0.4 БиБиБиБи червен < 0.4 м Опасна 0.0 Бииииииии червен

ПАРИ на вятъра са тези джаджи на 40 см и кандидат шофор ще се справи номера е 15-5 см да има такъв че с тия датчици само в пустинята и в полето може да паркираш ;) а бордюрчета и ниски саксии дали ще ги отчетат аз не вярвам абе "предпочитам" да ги дам за лепенки на предния и задния джам ;) отколкото за тия боклуци ;);) Редактирано от krasimir_01

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес се оборудвах с един такъв... след кратка борба да разкостя шофьорския праг успях да пусна кабелите и да турна дисплея. утре дупчиме бронята и съм готов :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в комплекта трябва да имаш едни пръстени които са сложени точно като за твоя проблем.слагаш по един на предните датчици и си ги регулираш от тях.поне вмоя комплект ги има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма такива в моя комплект но утре ще приспособиме нещо :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма такива в моя комплект но утре ще приспособиме нещо :hondarulez:

Като ги нагласите и покараш с тах ,дай някъква обща оценка,плс :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма такива в моя комплект но утре ще приспособиме нещо :dry:

Като ги нагласите и покараш с тах ,дай някъква обща оценка,плс :cool:
В момента имам малък проблем. Цъфна бушона, може и да е бил малко слаб. Има ли някой идея горе долу колко ампера трябва да е тъй като нямаше в комплекта и аз го слагах отделно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

Имах предвид на парктроника...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре ще погледна и ще ти пиша но по мой спомен е 10а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

да сложих 10ка и сега баца. Днес нямах време да си играя с датчиците но се надявам утре да успея :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CoolDevil

кажете на какво разтояние най-малко засичат предмети.... 30-40 сантима или са по чувствителни...и колко вариянта на пищене имат...(пр. далеч, близо, много близо....):huh:може ако не ви мързи(тези които имате парктроник) да качите и снимки...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest manniakk

еми доста е чувствителен. на дисплея ми показва минимум 40см. има 3 или 4 вида на пискане в зависимост от дистанцията. Да измия колата и ще ти ги снимам... ма не знам каква да им гледаш на неколко кръгчета по бронята...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest XapBu
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=6690&hl=и до 20 сантиметра да го направят - за мен е напълно ненужна вещ - толкова и на око си могаза чуствителност от 10 сантиметра надолу би ми свършил работа по един сензор на всеки ъгъл ама такива няма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

същото е и при мен. 40см мин показва на дисплея. Не съм имал възможност да го тествам на 100% защото нямам време да си спретна едни криви втулки та да изпраля сензорите да гледат само назад/напред

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има надежда да намеря парктроник с камера с вграден дисплей в огледалото и 4 сензора за около 350лв. ;)

 

Публикувано изображение

 

ако стане врътката мога да зема още няколко за желаещите колеги ;)

 

пишете ако искате :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве хора защо я подминавате тази джаджа, както виждате по-долу

разстоянието при нея е от 10 см до 2-3 метра + това е и евтинджос

купувате си 4 или 5 и сте готови три за отзад и две за отпред ;)

Публикувано изображение

"...........При приближаване до препятствието на разстояние, по-малко от това на втора зона (например 10 или 20 сm), прекъснатият звуков сигнал преминава в непрекъснат (или по-високочестотен), предупреждавайки водача, че вече е в опасна близост до препятствието. Дължините на задействане на двете зони могат да се задават в интервала от 10 сm до 2-3 метра посредством два тримера. ..........."

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest koki

[

Аве хора защо я подминавате тази джаджа, както виждате по-долу

разстоянието при нея е от 10 см до 2-3 метра + това е и евтинджос

купувате си 4 или 5 и сте готови три за отзад и две за отпред ;)

И трябва да отделиш или зумера или светодиода за да имаш звуков сигнал в купето и някой , който да ти измива светодиодите като се изцапат ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой който е слагал парктроник би ли споделил кое е най-удобното място за "прикачане" към светлините за задна ?Директно към стопа май не е удачно защото капака се вдига,сваля... ще трябва бая дълъг кабел с луфт :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...