Jump to content
MorpheuSS

Проблем с АБС на Харви

Recommended Posts

Здравейте, колеги!  Като взех Харвито електрониката на абс-а беше със спукана платка и лампата за абс-а светеше. Взех от морга и го смених и спирачките са отлични но нямам абс и лампичката пак свети. Проверих кабелите на датчиците и всичко изглежда наред. Та въпроса ми е може ли да не работи заради запаметена грешка или проблема е другаде и ако е заради предишната повреда има ли начин да се изчисти грешката без да ходя при кожодерите с компютрите? Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да минеш без кожодерите ,даже чужд компютър се адаптира само с дилърски уред,което значи Бултрако.Между 1999-2000 година АБС и двигателния май не бяха вързани,но по-късните се съешват задължително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, 99 година е. Първо ще отида при 1 познат пък ако не стане...  :censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не свърши работа скокни до Русе.Не съм кожодер,но носи Jeam Beam...:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и Джеймсън ще взема като трябва.. :fun:

То май тука във форума трябва направо да съберем с волни дарения пари за 1 кашон Джим Бийм че май няма пост да не си помогнал със съвет и информация..

Редактирано от MorpheuSS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А възможно ли е да се надгради Харви само с предно до 4Х4 и ако може какво би било необходимо освен раздатка, кардан, заден мост и окачване?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един колега го беше правил тоя номер по-евтино ще ти излезне да си вземеш направо с 4х4. неговото май беше излезнало към 1800лв. Аз за сега нужда от 4х4 съм нямал, защото съм с хубави гуми зимата :D 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един колега го беше правил тоя номер по-евтино ще ти излезне да си вземеш направо с 4х4. неговото май беше излезнало към 1800лв. Аз за сега нужда от 4х4 съм нямал, защото съм с хубави гуми зимата :D

То ако не си намираме занимавка ще умрем от скука.  :bg:  Пък и 1 приятел каза че може да ми намери за около 1000 лв ударено. 

С монтажа на частите сам ще се справя. Големия въпрос е дали скоростната кутия е същата и има някъде извод за задно или трябва и тя да се смени. Пък и не ми се разправя да продавам моето и да търся друго. По ще ми е занимателно да го преправя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...