Jump to content
POPAI

Реглаж заден мост

Recommended Posts

Здеавейте колеги,въпроса ми за задния мост е следния-специялно за 3 та генерация имате ли прблем с наклона на задните гуми и неправилно износване на гумите.Ще ви кажа  за моя случай,след като обслужих колата минах на реглаж и сходимост в доверен сервиз,от там ми казаха ,че тези хонди и даже 2ра генерация имат този проблем и не може да се горегира този наклон .Търсих из форума и нище не намерих  а това си е проблем ако износва така бързо гумите.Някой имал ли е такъв проблем и да ли има някакво решение.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забравих да спомена ,че задните пружини са смененни с нови в Юби ко и пак остана този наклон.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.........Търсих из форума и нище не намерих  а това си е проблем ако износва така бързо гумите.Някой имал ли е такъв проблем и да ли има някакво решение.

Търсил си, ама не както трябва.

Аз например, намерих решение и съм го описал в пост 57, от тази тема:

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=97389&page=2

Предполагам че задното, окачване при 3-та ген. е почти същото като при 2-ра. и ако е тека, то това е начина за справяне с този наклон.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с първа генерация ЦР-В и ми износи задните гуми отвътре. Когато седнат 3ма човека отзад и видимо колелата се разклечваха, а бях минал 2 пъти стенд 4х4. Нямаше как да се приберат гумите и проблема ми го решиха типично за БГ - подложиха по 2 шайби под тампона, който прилича на бонбон и така всичко възлиза на около 1,2 лв. за 8 шайби  + цената за стенд.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

No registered users viewing this page.