Jump to content
жоро 962

ХОНДА HR-V

Recommended Posts

някой може ли да ми помогне в избора ми на кола 4:4 ?  предлагат ми HR-v нов внос от Италия с газова уредба 1999г. за 4000лв. мога да си я позволя ама никога не съм карал Хонда и нямам идея как е .Ако мижете дайте мнения ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си взимай кола с газ от Италия,пък било и Хонда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото е карана много километри на газ.А в Италия не си обслужват двигателите навреме.И ако не са регулирали клапаните на 20х както трябва,двигателя ще е много зле.Търси Хонда карана само на бензин от Италия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и да е нахално от моя страна щото съм нов тука ама пак ше попитам .така и така вече я купих поне давайте акъл.как да я обслужа и има ли нещо стецифично което да ми е отполза . помагайтеееееее

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и да е нахално от моя страна щото съм нов тука ама пак ше попитам .така и така вече я купих поне давайте акъл.как да я обслужа и има ли нещо стецифично което да ми е отполза . помагайтеееееее

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо честито,макар че не слушаш  :yes:  
Сменяй ремък,ролка и водна помпа + Реглаж на клапани!!!
Масло + филтър,въздушен и купе.
Филтри на газта при някой газаджия.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми покарах я и много ме изкефи . как да я оставя на някой друг да я вземе ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото най - вероятно мрази безсмислени коментари... 

 

Честито, със здраве да си я караш...  :punk:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми продадоха ми я за 4000 лв. мисля че добра цена докарах . Дано ми е на късмет . А и от много мислене все после ме е яд.затова си сложих главата пък после ще мисля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4000 за 4х4 или само с предно ? Щото и моята беше 3700 ама нямаше амортисьори, маслото беше сменяно никога и такива работи. 

 

Ако е 4х4 начии е в някво скандално положение с тая газ. Вероятно е на над 300к км ии ще гори масло като луда. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

километрите са 280000 ама вида е много приличен,а дали гори масло знам ли ще гледам тепърва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой може ли да ми препоръча истински майстор в Пловдив ?  предварително ви благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото е карана много километри на газ.А в Италия не си обслужват двигателите навреме.И ако не са регулирали клапаните на 20х както трябва,двигателя ще е много зле.Търси Хонда карана само на бензин от Италия.

Аз такава си взех от Италия 1.6 Без газово на 143 000км 2003година модел 4врати . за 7 бома преди 3 месеца. И съм много доволен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Защото е карана много километри на газ.А в Италия не си обслужват двигателите навреме.И ако не са регулирали клапаните на 20х както трябва,двигателя ще е много зле.Търси Хонда карана само на бензин от Италия.

Аз такава си взех от Италия 1.6 Без газово на 143 000км 2003година модел 4врати . за 7 бома преди 3 месеца. И съм много доволен

 

Но е без газ,което е предимство!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...