Jump to content
Mr.OFF

Real Visceral Driving Pleasure ... или

Recommended Posts

Тя таз кЪручка няма нищо ба, другарю КоноФФ... Иекстри нещо да и бяха турнали - гола кат' пушка...  :tooth:

 

А - ааа, светна ми ламбата - викЪш неподправеното, първично усещане от това да яздиш тая красавица.

 

Все едно да яхнеш някоя кобилка без седло, юзди, стремена и други джунджурии.

 

НатЮрлих... 

 

Я, я... , сФанах!

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баааа,рязко ме върна 10г. назад и чувството,което изпитвах с Рекса.....Честно казано в събота вечер изкарах Компресора и карах яко по улиците..ама до прекъсвач.....Когато слязох ми трепереха краката.....баси лудата кола.... :ph34r:  :ph34r:  :ph34r: Знаеш я другарю Конов.Но когато се вози беше по-слаба....сега е ..... :o  :o  :o

п.с.И ти ми липсваш.... :zen:

Редактирано от policeman
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А - ааа, светна ми ламбата - викЪш неподправеното, първично усещане от това да яздиш тая красавица.

 

Все едно да яхнеш някоя кобилка без седло, юзди, стремена и други джунджурии.

 

НатЮрлих... 

Аба яяяя .. майне клайне фройнде !! Дас ис фантастиш ... 

 

Баааа,рязко ме върна 10г. назад и чувството,което изпитвах с Рекса.....Честно казано в събота вечер изкарах Компресора и карах яко по улиците..ама до прекъсвач.....Когато слязох ми трепереха краката.....баси лудата кола.... :ph34r:  :ph34r:  :ph34r: Знаеш я другарю Конов.Но когато се вози беше по-слаба....сега е ..... :o  :o  :o

п.с.И ти ми липсваш.... :zen:

Аз ти се чудя другарю Киркофф , що си продаде "алената 4етвор4ица" , туй истинско возило ?!?!? Ма и Рекса си беше натюрлих де ... Са с тоя мУдерен самулет тии лесно да фъркаш по "дагейските писти" !!  :tooth:  Ръгаш първа и улицата свършва ... 

 

п.п.. дал у коша на Лютия мой са сбра ино такоз маторчи барабар с чарджърчиту и климатичиту ??!  :tooth:

п.п.п...липсата винаги е силна и поправима ! зимам си биляжка за отсъствието от любовния празник !! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Аз ти се чудя другарю Киркофф , що си продаде "алената 4етвор4ица" , туй истинско возило ?!?!? Ма и Рекса си беше натюрлих де ... Са с тоя мУдерен самулет тии лесно да фъркаш по "дагейските писти" !!  :tooth:  Ръгаш първа и улицата свършва ... 

 

 

 

 

п.п.. дал у коша на Лютия мой са сбра ино такоз маторчи барабар с чарджърчиту и климатичиту ??!  :tooth:

п.п.п...липсата винаги е силна и поправима ! зимам си биляжка за отсъствието от любовния празник !! "

 

 

Ами да ти кажа съвкупност от постфактуми беше решението за 4-ката.Знаеш с какъв мерак я купих и вкарах в пътя.Лошото е ,че жената не  я харесваше,а това си е проблемация :tooth: За Рекса наистина съжалявам-минало заминало,да гледаме напред има и по-важни неща.

п.п.Трябва в най-кратки срокове да запълним празнотата от липса на банкетен контакт по между ни!Знам,че синца са на това мнение.Кораба винаги може да пресече Балкана и да акостира някъде на юг. :zen: Пример- мястото на националната от преди 10г.

п.п.п.За да не сме офф от темата-Този Порш е ебати бруталията-пожелавам си един такъв :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истински клип.....

а аз бих си пожелал един Hakosuka kpgc10

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става ба ... 

Ако шей "небесна линия" ,бих си паркирал у гаражо един kpgc110. Изглежда яко ала "америкън мъсъл" ...  :wub: 
https://www.youtube.com/watch?v=TFWNpS4E4fM

 

 

Лошото е ,че жената не  я харесваше,а това си е проблемация :tooth:

п.п.Трябва в най-кратки срокове да запълним празнотата от липса на банкетен контакт по между ни!

 

Когато си праф .. праф си .. с по горното ми даваш повод при на следващия банкет :drunk:  да я "дъвча" Денева !!  :tooth: 
Само не знам като организираме с Оня Песа ... Олд Скул вселенската среща с ко ши додеш ?!??!  :ppp

Редактирано от ROCKONOFF

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...