Jump to content
pando

Дупка в кожената тапицерия

Recommended Posts

Здравейте колеги,днеска се изненадах много неприятно когато влязох в колата, отнякъде е влязла мишка или плъх и ми изяла тапицерията на седалките на две места, също и мокета на земята.Веднага заложих капан, а тези дни ще взема и отрова.Колата стои в гараж. Дупките са много неприятни,ще ви бъда много благодарен ако ми дадете координати на тапицер в Варна да ги оправи!Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тапицер във Варна ,не мога да ти помогна, обаче не е лошо да прегледаш колата обстойно, за прегризани кабели и маркучи, които може да доведат до по-сериозни последици.

Само за информация - на мой приятел с джип Чероке, някаква мишка му беше направила такива поражения в двигателния отсек, че сума ти време си игра да оправи проблемите. След оправяне на кабеляците, колата пак не беше в час,докато най накрая случайно открихме , че гадината е прегризала и гумения маркуч от кулера към турбото. Абе голямо приключение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти Емич,капана е зареден,утре отрова и преглед!Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано стане с капан, че ако умре някъде вътре, смрадта ще те откаже дълго да караш колата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има специални за това устройства, електрони,които са много малки и се слагат в коша на двигателя против набезите от по едри гризачи.

 Преди около 20г, когато съм купувал кола от Швейцария и Германия, освен такива съм виждал и закачени в коша малки ленти, които са напоени със вещество

прогонващо тези гадини, сигурно ги има и у нас.

Редактирано от Valdimor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...