-
Мнения
40 -
Присъединил/а се
-
Последно посещение
Обществена Репутация
1 NeutralОтносно lyubomirspasov
-
Ранг
Начинаещ
Profile Information
-
Кара
Хонда Акорд 8 2.2
-
Пол
Мъжки
-
Място
sofia
Последни посетители
1446 профилни разглеждания
-
Благодаря, но не е това. Въпросната диагностика показваше данни на живо - температура на охл. течност, темп. ходящ въздух, температура на клапите, ъгъл на отваряне и др.
-
Здравейте! Имаше преди време тема за самодиагностика на АС, но не я намира търсачката. По спомени се активираше с комбинация от копчетата на климатроника и излизаха кодове с различни параметри - температура на охладителна течност, температура на въздуха (входящ и на клапите), как се отварят/затварят и др. Беше на руски език. Ще съм благодарен, ако някой даде насоки.
-
Благодаря!
-
Привет, колеги! Батерията на дистанционното ми е за смяна. Какъв модел е , за да се подготвя преди да го отворя. Акорд 8 дизел 2009 г, комби Дистанционното е с трите бутона. Благодаря!
-
Там е но не се ориентирам кой е
-
При мен върти до свършване на акумулатора
-
Здравейте! От известно време имам проблен с перката за охлаждане на радиатора - не винаги се изключва, Хонда Акорд 8 2.2 дизел, комби. Мисля,че проблема е в релето. Та питането ми е къде се намира (кое е) и само едно ли е? Благодаря!
-
При изключване от бутона и включване със задържане се усилва малко, но ми се струва, че пак не е достатъчно. Дли пък не е ЕГН?
-
Колега, накакво рзавитие със звука на преден парктроник?
-
Привет, колеги! Преди време някъде в темите беше споменато за проблем със силата на звука на предния парктроник. Моля колегата, който беше споделил да каже справил ли се е и как. Благодаря!
-
Привет колеги! Малко, може би тъпо питане: някой слагал ли е 225/55/17 вместо 225/50/17 на хонда акорд 8 , комби задни?
-
Привет колеги! Някой да е сменял уплътнение на шибидаха на Акорд 8 комби?
-
При неправилно сложена батерия не светва. Бутоните разглобени и почистени. Цъкат си
-
При слагане на батерията свтва за няколко секунди, загасва и повече никаква реакция. Опитах с няколко батерии-същата работа
