Jump to content

Drone

Фен
  • Мнения

    2976
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

  • Days Won

    12

Всичко публикувано от Drone

  1. Утре имам работа в района на офиса на официалния представител та,ако трябва мога да мина да ги питам туй онуй
  2. За коли без релси е такъв стандарта.С дъртата шкодичка 105л отгоре сме карали хладилник Зил.Но при теб главно проблема е високата скорост Може би ще е най-добре да звъннеш на официалният вносител и да ги питаш как стоят нещата.Те даже предлагат багажници под наем едит:Погледни и във форума на братушките ето темата http://hrv-club.ru/f...hp?showtopic=70 Едит2:Ето и упътването за поставянето на релсите https://www.dropbox.com/s/z1gdy91znq0f8hj/141150_503-1150.pdf
  3. Не съм слагал никакви,но става всеки багажник за кола без релси.Има и различни от тези на туле на по приемливи цени,но най евтиният,който намерих беше 180лв.
  4. Ми трябваше да попиташ първо преди да купуваш Аз ги гледах преди месец.Ако ще е туле разлика в цената със и без спойлер няма
  5. Малко оффтопик,но няма какКъм автора на темата.Ти за какво си я взел тая кола ? Да я караш из града или да си рацер ? Само ми кажи като тая тема ли ще стане? Приказки за масата
  6. Дам предполагам,че и моята ще е такава вътре да не е и по-зле Миналия път събра 2.8л масло ся събра 3л ,200грама мръсотия са се оттекли
  7. Оказа се че бутилката ми е 43л,което ще рече,че събира към 34л газ.Та с тия литри изминавам 420 км Това възможно ли е Вчера заредих догоре и побра 33л като накрая нямах почти никаква газ.Доста странно става като има човек кръгла бутилка и по наклон,ако има малко газ пада налягането и минава сама на бензин Иначе аз съм с BRC.
  8. Е все пак е от Хасково човека.Несъобразена скорост пак Не е още ясно дали ще вали сняг.Уж го дават да застудява,дори и да няма сняг при -5 градуса тия летните гуми ще станат на камък Все пак всеки си решава какво да прави,но не са чак толкова високи температурите за летни гуми.
  9. Тука за една игра голям спор.Все си мисля,че човек загубил години от живота си да я играе тая игра никога няма да използва хак.Тя и без това си е тъпичка(без да се засягате.Всеки има различни интереси ) С хак е още по-зле.Изпробвам съм го смисъла е НУЛЕВ.Та така
  10. Браво Сложих си дистанционно на централното,че ми писна да търся ключалката в тъмното.Опитах се на няколко пъти да искрия и ключа
  11. как да го прецакам ? Минал бях 3500км.Като преди това маслото не е сменяно никога Мърляви италианци...
  12. В аутодата пишесмукателни 0.18-0.22изпускателни 0.23-0.27
  13. Аз днес смених маслото пак,че беше станало пълна гняс.И си сложих с доста зор едната форумна табелка.Другата утре edit:След реглажа на фаровете всичко е добре Може би леко нагоре трябва да ги мръдна
  14. Ами и моите бяха на 90градуса и светеха към марс.Щом от тировете ми мигаха мислейки си,че съм на дълги Утре вечер ще пробвам какво е станало след настройката
  15. по-нататък сигурно ще сменя и тези Но сега глваното е да ми светне малко повече таблото,че и вечер си е едно такова тъмно.
  16. Мм някакъв линк към ибей на тези които си сложил ще може ли ?
  17. Малко стара тема,но да попитам тези крушки от линковете стават ли със сигурност ? Искам да си сменя крушките на таблото с нещо по-силно и бяло,че това жълто е много умряло горкото
  18. Леле колко зле обърках темата...
  19. Ето тука са го направили на D14Z1,но колата е за timeattack,че даже и е с турбо
  20. Ммм тоя rogue лип е много готин,но са адски редки и нямат намиране
  21. Ами като погледнеш отпред се вижда че трябва да е под 45 градуса има една дупка правоъгълна и трябва да пасне в нея.Моите бяха някакси навряни и двете в обратната посока
  22. Вчера отидох до СБА-Младост и ми взеха 10 лв.Най-главният проблем беше,че крушките бяха завъртяни на една страна,което пък е водело до заслепяването на другите водачи.Малко ми бутнаха надолу левият фар и така В петък ще пробвам как е вечерта. ПП:Най-накрая направих 50 мнения edit:Намерих си и форумни табелки И в събота ще слагам аларма,че на 2 пъти щях да изкривя ключа
  23. Аз имам един въпрос тия как имат клиенти след такива издънки ? Предполагам,че могат да се регулират смесите и тия да седнат с теб в колата докато караш и да регулират.Защо хора които нямат хал хабер от газови системи отварят сервизи ?
  24. Грозна не грозна остава си една от най-надеждните коли в своя клас Боли ме найш кое ,кво си мислят другите за тая кола.Нали си возя трибуквието И е дупкоустойчива.Какво повече му трябва на човек
  25. Да в понеделник ще отскоча до СБА-Младост Дъъъ.Поразрових се в нета и се оказа,че има доста народ недоволен от тия,които регулират Нямам идея какво ще правя,но ако ги регулирам и са по-лзе от преди жална им майка
×
×
  • Създай нов...