Jump to content

LordVetinari

Фен
  • Мнения

    86
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

Всичко публикувано от LordVetinari

  1. В момента карам сивик 6-та генерация, обаче времето си минава и колата остарява, затова се замислям за смяна Очевидния избор е седма генерация, от друга страна по мое мнение 7ген. на сивик, поне тази която се прави в англия е един от най-грозните автомобили, които съм срещал. Спрял съм се на 2 автомобила, които ми допадат като визия :1.Хонда Сивик - купе 7ген.2.Acura RSXМолбата ми е ако някой има или се е возил на някой от тези автомобили да сподели мнението си. P.S. Забравих да кажа 3-ия вариант :сивик 6ген. + хонда хорнет/сузуки бандит
  2. лично на мене тея пари ми се струват прекалено много дори за 40-футов контейнер, обаче за да ти излезе по-евтино транспорта трябва да си го букира6 от америка, най-добре чрез някоя тамошна голяма спедиторска фирма туй като те ползват големи отстъпки при контейнерните линии и често продават транспорта по-евтино отколкото самата линия, освен това могат да ти я сложат във по-голям контейнер заедно с други стоки и така да излезе о6те по-ефтин транспорта понеже ще си разделите транспортните разходи със собственика на другата стока
  3. Моя идва от чичо Пратчет и с него джитках на lineage
  4. НА УЛИЦА МАКЕДОНИЈА
  5. Двама албанци си говорят. - Ти видя ли какъв часовник има Буш? - Не, я покажи.
  6. Преди 10-на години по южното черноморие беше толкова красиво...Сега само около странджа не бяха о*рали ама няма как като играят парите
×
×
  • Създай нов...