В момента карам сивик 6-та генерация, обаче времето си минава и колата остарява, затова се замислям за смяна Очевидния избор е седма генерация, от друга страна по мое мнение 7ген. на сивик, поне тази която се прави в англия е един от най-грозните автомобили, които съм срещал. Спрял съм се на 2 автомобила, които ми допадат като визия :1.Хонда Сивик - купе 7ген.2.Acura RSXМолбата ми е ако някой има или се е возил на някой от тези автомобили да сподели мнението си. P.S. Забравих да кажа 3-ия вариант :сивик 6ген. + хонда хорнет/сузуки бандит