Jump to content

kytila

Фен
  • Мнения

    637
  • Присъединил/а се

  • Последно посещение

Всичко публикувано от kytila

  1. Информацията достигна до мен благодарение на колегата Preluden,аз само я превеждам. И така: През 1998г. Хонда пуска рядка ВТЕК версия на двигателя Х23,но само на японския пазар.Това е Х23 блок с Х22 глава.Мощността е като Х22 само че с по-ниска червена зона. Спецификации: Размер на буталата:87.0х95.0 mm Кубатура:2,258 cc DOHC,16 клапана ВТЕК Тип на двигателя:редови 4 цилиндров,алуминиев блок и глава Степен на сгъстяване:10,6:1 Макс. мощност:200 конски сили(147кВ) при 6800 об/мин Макс. въртящ момент:221 Нм при 5300 об/мин Макс . обороти:7000 Този двигател обикновено се слага на японската версия на Accord Wagon и обикновено е със син капак на клапаните или "blue top". Дотук добре само че все още ми трябва инфо за компа.Доколкото се разрових из форума колегата sand0 е правил такъв суап и може да даде компетентно мнение.
  2. Такаа става въпрос за Х23 ВТЕК.Ако може някой да ми даде допълнително инфо за него че доскоро не знаех за съществуването му.Интересува ме колко конски сили е и с какъв компютър се управлява това чудо?Благодаря предварителноП.С:В момента съм с Х23 и въпроса е дали по някакъв начин компа,с който съм в момента,да се модне и да подкара ВТЕК-а(пренареждане на таблиците и т.н)
  3. Ако са кръгли и аз желая 4 бр за кончертото на жената .Трите са със скъсани мембрани а едната я няма.
  4. Срещата беше супер!Другата седмица очакваме всички неприсъстващи тази вечер! Поради неналичието на фотоапарат, качвам малко снимки от телефонаЦЪК
  5. Честито на всички празнуващи и най вече на 2fast2real.Петре,утре да не са скатаеш и да не почерпиш
  6. Другото интересно е как 2.2 ВТЕК е 150 коня :P
  7. самия зъб е 4 см и слиза доло до земята на толкова или си измерил цялата височина с захвашането и извивката отдоло ?Това е височината на зъба със захващането.Височина от земята до него е 18см.
  8. На моето кончерто е 4см.http://kytila.snimka.bg/automobiles/moite-...408329.14426893
  9. Глиганите от първи октомври! ! ! Сега само гургурици,пъдпъдъци яребици и други хвъркати Курбана и пуцането за откриването мина без инциденти ;) Наслука
  10. Колега колата е супер!Относно така коментираното крилото-много е яко и поне на мен ми харесва!И мен ме наляха за крилото като пуснах снимки на прелюда-пейка от парка,дъска за гладене и т.н. Още един път 6 от мен
  11. Айде и от нас честитоМного безаварийни и този път по Фнимателската
  12. Майна, да си жив и здрав!Желая ти много здраве щастие късмет и още много много агнета и бюреци по язовирите От мене и жената П.С: Тая вечер ша пия едно и заради теб Наздраве ;) :) :D
  13. Алекс да си жив и здрав! Желая ти ВТЕК,много коне и дай боже всеки му турбини
  14. Здрасти,на кончертото явно тва им е вграден проблем .На мойта въпросния проблем ми се е появявал 5-6 пъти.След разглобяване и на двете врати и основен преглед на буксите и почистването им,проблема изчезна.Надявам съм да съм ти бил полезен!Успех!
  15. И от мен честито на всички именници.Да са живи и здрави.Ianev-специални най-добри пожелания за теб още един път.
  16. Оп +2 още.Пристигаме в събота сутринта
  17. Баща му на предишния собственик решил че ще вдигне 260 на магистралата и ги вдигнал за пръв и последен път с предния двигател щото превъртял коляновия вал иииии....сещайте се
  18. Голф 3 с АБФ мотор -1230кг по талон.Колегата има такъв.Утре ще го качим на кантара за сверка
  19. Колегата марто 1.8 е прав за ЦПУ фрезата.Особено ако е за 5-осна обработка без значение дали е с Хайденхайн управление или някакво друго или каква е фрезата-Декел Махо,Мазак и т.н.Без обучение просто не става. :tooth:
  20. Ами ако фактурата за бракувания двигател е на името на стария собственик на колата?Така става че той ми е продал този двигател по вече сключения договор и няма нужда от нов,нали?Или съм те разбрал грешно?
  21. Варианта не работи.Нотариуса иска документи за бракуване на колата от КАТ.А аз няма как да ида в КАТ и да ги извадя.А собственика на бракуваната кола трудно се съгласи да излезе от работа,та камо ли да ми извади документи от КАТ!Лошото е няма как да го задължа или поне не знам как по законен начин(съдействие от негова страна да кажем незадоволително,да не кажа никакво).Ще пробвам варианта с фактура от вторични суровини.Офиса на фирмата в която работя е на втория етаж а Белканто е на третия .Ще пиша ако има развитие
  22. Като гледам снимките вече почвам да съжалявам че не можах да дойда да покарам и аз ;) .Но ме нямаше за добра кауза -на мой много добър приятел днес му взехме първата кола Акорд 98 2.0 иТД .Така че още един вербуван за отбора ;) ;)
  23. В КАТ ме върнаха затова че съм нямал документ за двигателя Нали на договора пише номера на новия двигателПри прегледа тоя дето я гледа каза че отговаря!Големия талон на бракуваната кола е в мен-оттам преписахме номера.И аз не разбирам къде е проблема затова питам защо ме върнаха.Ама усещам че в понеделник ще има :D в КАТ!
×
×
  • Създай нов...