Jump to content
peev89

Хонда Джаз къси светлини пробем

Recommended Posts

Здравейте,

От вчера късите ми светлини изчезнаха. Става въпрос за Хонда Джаз 2005 година. Проверих крушките и бушоните и всичко е ОК, дългите светлини и габаритите си работят. Чудя се дали проблема може да е в самият ключ за фаровете. На някой случвало ли му се е или има ли идея от какво може да е проблема?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеха на мен вчера ми изггоряха едновременно и двете къси светлини, но гарантирано бяха те слд смяна на крушките всичко се оправи...Одтававъпроса как изгоряха едновременно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попитайте в Бултрако дали колите ви не подлежат на преглед (по VIN номер) във връзка със една сервизна акция на ХОНДА (безплатна), на мен ми смениха ключа за светлините и пиропатрона на пасажерския airbag и чух за подобни проблеми като вашите...Това е, за което се сещам в момента.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След посещение в сервиз се оказа,че ключа се беше повредил. След смяна всичко се оправи. Благодаря за помощта и съветите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на един приятел Джаз-а имаше същият проблем(грее пина на червено-белият кабел на ключа за светлините и оттам изчезват късите)! Решението е просто режете кабела и изолирате кабела към ключа, а на другият край към инсталацията на колата запоявате 20 см. кабел,който захващате на болтче точно под ключа ( сигурна МАСА ).......... и си отваряте студена бира и край с проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес на един приятел Джаз-а имаше същият проблем(грее пина на червено-белият кабел на ключа за светлините и оттам изчезват късите)! Решението е просто режете кабела и изолирате кабела към ключа, а на другият край към инсталацията на колата запоявате 20 см. кабел,който захващате на болтче точно под ключа ( сигурна МАСА ).......... и си отваряте студена бира и край с проблема.

По този начин като включиш дългите не светят ли едновременно и къси и дълги ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...