Jump to content
stivenj

Тампон за носача на Jazz1.2

Recommended Posts

Колеги, днес при смяна на предни дискове се оказа, че тампоните на носачите са напукани, става въпрос за големия тампон, който се хваща към купето.Търсих в каталога на хонда да открия каталожен номер, за да видя може ли да се поръча от щатите или Англия , но нищо не намерих.Помогнете,ако някой е сменял вече,тук ще постна картинката от каталога на хонда , ако някой може да помогне ще съм благодарен безкрайно.

http://japancars.ru/index.php?route=catalog/honda&hmodtyp=21435,21436,21437,21438,21439,21440,21441,21442,21443,21444,21445,21446,21447,21448,21449,21450,21451,21452,21458,21459,21460,21461,21462,21463,21464,21465,21466,21467,21470,21471&nplgrp=4&cmodnamepc=JAZZ&xcardr=5&dmodyr=2002&carea=KE&ctrsmtyp=5MT&xgrade=1.2S&nplblk=B__2700

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Върти ми се в главата че тампона беше заедно с носача и се сменява с целия носач, преполагам че говориш за тампона който се намира в ухото над позиция номер 5 от схемата. При мен също бяха много напукани, явно си бяха оригиналните с които колата е излязла от завода, но като ги напънех с щангата за проба, бяха доста стегнати и нямаха никакъв луфт, нямах и никакви шумове от ходовата част, затова и така и не ги смених. 2г и над 30хил. км изкараха така и после продадох колата без да съм имал никакви проблеми, така че не се засилвай да сменяваш, пробвай ги първо и ако са ок си карай спокойно има още доста живот в тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 При мен също бяха много напукани..................

  така че не се засилвай да сменяваш, пробвай ги първо и ако са ок си карай спокойно има още доста живот в тях.

И аз мисля същото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Върти ми се в главата че тампона беше заедно с носача и се сменява с целия носач, преполагам че говориш за тампона който се намира в ухото над позиция номер 5 от схемата. При мен също бяха много напукани, явно си бяха оригиналните с които колата е излязла от завода, но като ги напънех с щангата за проба, бяха доста стегнати и нямаха никакъв луфт, нямах и никакви шумове от ходовата част, затова и така и не ги смених. 2г и над 30хил. км изкараха така и после продадох колата без да съм имал никакви проблеми, така че не се засилвай да сменяваш, пробвай ги първо и ако са ок си карай спокойно има още доста живот в тях.

Благодаря колега , ще те послушам отново,да за този тампон става въпрос,като сменяха дисковете и като вдигна колата се вижда как е напукан, но е здрав.Хонда наистина предлага цял носач, но го има по магазините и като отделен детайл, цени всякакви от 17 лв. та до 35,но няма да го свалям, ще изчакам ако се скъса тогава.Добре се държи колата , няма шумове и ромолене ,значи е ОК.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятноста стария в това състоянние да изкара много повече километри от новия ментак за 17-35лв. който ще сложиш е много голяма, така че по-добре не ги пипай докато не се появи осезаем голям луфт в тях и не се разтропат. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...