Jump to content
Денката

Honda Jazz с десен волан

Recommended Posts

Добър ден,Нов съм във форума (1-ви пост :)) и се надявам че тук ще мое да получа добри съвети.Проблема ми е следния:Живея в Кипър (обратно движение) и имам Хонда Jazz 2007-ма.Колата много си ми харесва и не искам да я продавам, а и сега както са ниски цените немога да и зема много. Най вероятно ще се прибирам скоро във България за постоянно и се чудех ако си я докарам дали може да се премести волана от ляво.Ще се радвам ако някой от вас сподели дали това е възможно десен волан да се коригира и да стане ляв, къде може да бъде извършена услугата и горе долу какви пари. Дали хонда предлага такава услуга?Ако ви трябва допълнителна информация за колата кажете.Благодаря ви за отделеното внимание.Поздрави ДенкатаП.П. объркал съм и заглавието. Трябва да е възможно ли е да се поправи на ляв.

Редактирано от Денката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавай по-добре я продай така. Колата ти е много нова - няма части за нея, което значи че трябва да вземеш ударена такава с ляв волан и да прехвърляш всичко от нея. Отделно майсторите не се знае колко ще ти вземат и как ще го направят но ориентировъчно съм чувал цени около 1000лв за труд само. Хонда такава услуга не предлагат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като си живял там и си си я карал, си и свикнал. Имаш 2 варианта - докарваш си я и си я караш така, или я продаваш (там или тук както прецениш). Обръщането не ти е опция, както ти каза Миро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не се занимавай да прехвърляш волани.Не се знае какво ще излезе от цялата тази работа.Продай я, и щом ти харесва като дойдеш тук си купи същата.Аз лично не бих карал кола с десен волан в страна с нормално движение.Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, продай си колата и като се прибереш в БГ ще ти продам нашата Джазка - модел 2009г., 1,4л., автомат, в момента е на 9хил. км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...