Jump to content
Todor_Gagovski

Среща на собственици на Акорд 7-ма генерация

Recommended Posts

Абе хора какво ще кажете да си организираме една среща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със седмичките ли? Хайде! Ама къде, София? Че гледам, сте от Пловдив с г-н ivan_m.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм малко по-сложен, но стига да мога, с удоволствие ще дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото ако има повече хора от Пловдив и мен не ми пречи някой уиикенд там да е. Ходя от време на време нататък и винаги мога да си измисля и други оправдания освен срещата да покарам до там, така че нека всеки, който иска да дойде, да се добави в този списък, като отбележи къде може и да насрочим дата:Аз (Veseliq) - София и ПловдивTodor_Gagovski - Пловдив и ?NikiG - София и ПловдивZlatozator - София и ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен положението е следното - имам бебе на 4 месеца и нещо, и ми е малко трудно да тръгна на някъде и да оставя жената сама вкъщи в почивния ден, при положение че и без това перкулясва с лапето по цяла седмица през деня.

 

Та, ако е в София - мога.

Ако е някое спокойно място на чист въздух (между София и Пловдив, примерно) ще ги взема с мен и ще дойдем всички (т.е. пак мога). Казвам "между София и Пловдив", защото като гледам, основните ентусиасти сме от тези места, а и пътят помежду им е удобен.

 

Живот и здраве, на 26-ти и 27-ми март съм неналичен за среща.

 

Но, не се съобразявайте с мен. Ако се стигне до среща удобна за всички, на която аз няма да мога да присъствам, не искам да съм пречката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ли сме само хората с 7 генерация?!За среща и аз съм съгласен, на мен ми е удобно в района на Пловдив естествено. Край Пловдив най удобно е както предложи колегата Тодор Бачковския манастир или хижа Здравец /има голям паркинг и ще е по-спокойно, защото запролети ли, събота и неделя на манастира става лудница /.Ако някой се сети за подходящо място между София и Пловдив, да предлага, за да има и компромисен вариант, макар че софиянци не се задържат много в София през почивните дни, и района на Пловдив е подходящ за случая!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За срещата - явно без конкретни предложения няма да стане. И така - чувал съм хубави неща за Костенец. Еднакво близо (и далеч) е спрямо и София и Пловдив. Търсейки в нета, попаднах на следната тема на колегите от VW форума. Хотелчето изглежда повече от добро. Има ли желаещи за такъв вариант?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мястото изглежда приказно: http://www.ezeroto.com/contacts.htmlТогава нека изберем дата за срещата, тези които ми харесват на мен за следобедно-вечерна среща:- 10ти Април (Неделя)- 17ти Април (Неделя)- 24ти Април (Неделя)Ако има други предложения - дайте ги. Обаче Бачковския манастир - ще ме извиняват колегите от Пловдив ама за софиянец това са близо 400км път заради едната среща. А това, което Златозатора предложи е компромисно и изглежда прекрасно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Идеята за Костенец ми хареса. Но защо в неделя а не събота и неделя с преспиване.Ще има ли и такава опция?Иначе за мен датата не е от значение, когато на всички им е удобно тогава. Тино ако нямаш с какво да дойдеш мога да те взема с моята кола.Ще ми е приятно да се запознаем.Опс в неделя 10 април немога-нощна смяна съм, но след това съм целия месец в отпуска. :o

Редактирано от Todor_Gagovski

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате да се намерим по скайп и да се разберем там?За сега остава 16ти или 17ти Април. Аз събото-неделно (с преспиване) няма какъв да диря извън софето, но ако другите имате желание мога просот да се включа събота вечер 16ти срещу 17ти пък вие да откарате и повече :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нещо темата забуксува:offtopic:Ще има ли среща на 16 и 17 или се отлага?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...