Jump to content
fenabg

Колеги тоя комп подлежи ли на чипосване?

Recommended Posts

Ми питането е следното .Компа е обд 0 от акорд 89 година , А20А4 ,подлежи ли на чипване и малко жокери ако може таблички това онова .

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Тук намерих списък с ECUта на Honda, а тук и тук има информация за твоето. Знам, че не ти давам директният отговор, който търсиш, но дано намериш полезна информация. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теоретично може - има външен РОМ, HN613128... ама трябва да каже някой, който е опитвал да прочете и редактира, това което е вътре...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

nonamed е това е питанката ,някой да бутне едно рамо кое какво що .аз досега да съм го почнал ама нямам и идея с какво да го чета пък и редактирам както си казъл.

 

chris_barnes благодарности фен, ама с моя английски до три четири дена :plane: ще знам имали нещо инересно .Но ще ги прочета де :beer:

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега попрочетох линковете, които ти бях дал. Точно този чип, който е на твоето ECU HN613128 явно може да се чип-ва, но не е написано как точно. Беше спомената някаква програма JET нещо си...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те тея пичове са дали мноо работи .Програмките съм ги изтеглил 4 са ама коя ми трябва знамли .Таблиците мисля че и тях ги имам ама ,как да прочета моя и да ги сравня , пък и с какво.Със CROME кат ги отварям ми дава две грешки ли какво :) , с една от тея дет теглих не мога па нищо да разбера :) Хора помагайте бе тая антика я се появи я не , не вярвам да е толко ценна информацията точно за тоя комп . П.п абе защо ли не си карам карбовете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eвентуалната табличка :cool: която най вероятно е моята стокова , нито една от програмките не я отваря нормално :) .значи все още съм до никаде.Дайте идей за други програмки които се ползват за тази цел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебати темата създадох :P сам си пиша в нея.Кажете каде и как да кача табличката ако може някой да я разчете :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да ти окажа само морална подкрепа и да ти пожелая успех :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да дигна тая темичка малко па някой ако може да помогне права последен опит и се оказвам :) .

 

OBD0 52 USDM PJ0-L022 88-89 Accord LX-i Cali Emissions bin - е това е за моя комп ,а е тук може да се изтегли бина ако на някой му се занимава да помогне и да каже с коя програмка ще се прочете. http://wikitest.pgmfi.org/twiki/bin/view.p...DefinitionCodes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

с CHROME и Turbo Edit не става :)чувал съм за UberData или нещо подобно ако помогне ...

Редактирано от chirenski

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чувал съм за UberData или нещо подобно ако помогне ...

Не помага :):) поне при мен блъска странни грешки и виждам чудни таблици :P .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

тои е карбуратор мои. :)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

колеги да ви попитам д13 подлежили на чипосване :)

Става да се чипосва ,няма ядове на мен кат ми чипнаха една д13 и стана 113 коня само чип!!!

 

Абе първата тема дет намерите ли ,питате веднага в нея ,не че е моя ама земете четете в тоя форум бе .Има писано писано ,та 300 клавиатури са строшени .300 човека не са спали и са си бутали главите да направят нещо и са споделили ама няма кой да чете .

 

Затворете темата ,колата /моята /от карбуратор ще стане с два и после с четири ,инжекция скоро няма да види .

 

Сега разбрали как да чипосаш д13ката с б18ка ;) .

 

П.п Киро ,даже не е и карб :) ,а някаква стерео спринцовка :)

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тои е карбуратор мои. :D

това не значи че няма комп :P :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...