Jump to content
Tino

Предложение за *"тунинговане" раздел Спорт и тунинг

Recommended Posts

Копирам мненията на колегите постнати в друга тема ;)

 

Стигнахме до някакво предложение за Технически въпроси и чакаме прехвърляне на Форума на друг хост ;) До тогава имаме време да обсъдим и предложим други евентуални промени по останалите раздели ;) Мисля си , че раздел Спорт и тунинг е на дневен ред ;)

Мале Тино там е сташно .Незнам какво имаш като идея ама един по стабилен филтър за темите няма никак да е зле.

Или пък Спорт и Туннинг на две .Щото едни лампички в краката и пръскалките .........нито спорт нито тЮмНиНг ама за там несмея много да предлагам да не ме хулят.

Тино пак да дръпне една статистика ;) , удава му се. Щото на пръв поглед съотношението на темите в този раздел са грубо "Технически" / "Проекти" /

"Тунинг" / "Боен клуб"(евентуално) = 3/2/4/3. Това само на пръв поглед. Примерно да се подреди само.. :rolleyes:

Щото едни лампички в краката и пръскалките .........нито спорт нито тЮмНиНг

Бесило за такива изказвания. ;) Фенка , няма да завиждаш на хората. Нали си мой човек ще ти подаря едни светещи пръскалки ;)

 

За "Спорт и тюнинг " примерно може да се раздели на 3

 

- Спорт - там състезания, мероприятия и т.н.

- Силов тЮнинг - то е ясно

- Оптичен тЮнинг - и там е ясно

 

Сега ще възникне въпроса " ами аз ако си правя колата хем хубава , хем мощна ?" : ами всеки си преценява в коя графа да я пусне. Дали целта му е повече визия или повече вътък ;) Пък ако завърши колата и стане нещо читаво темата се мести в "Проекти" :)

 

Tino, ти си ;)

 

Нека първо аз ;)

Първо трябва да сме на едно мнение че "Спорт и тунинг" не е организиаран достатъчно добре.

Няколко предложения ще си позволя:

1. Състезанията и мероприятията да се постват в "срещи и мероприятия", където мисля че им е мястото.

2. Раздела да се прекръсти на "Тунинг" и там да се пускат теми свързани САМО с подобрения по колите.

3. Раздела да се премести в техническия форум, както и Car Audio. Идеята е форума наречен "Honda Fan Club" да си остане наистина за феновете - общи, срещи, офтопик, боен клуб.

 

ПП: Раздел "Проекти" съм против съществуването му в този вид ;)

Значи до тука я докарахме. Пример за 4 раздела със съответното им съдържание. Допълвайте, трийте, размествайте.

 

Публикувано изображение

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Моето предложение е следното -

 

Раздела си остава

Хонда спорт и Тунинг

, като полезната тема на 1net си остава най-горе

Слагаме подраздел :

Проекти

- тука раздела може да се допълни с много други теми - пример на колегата plushengad ,lookcho, slavkov1984,NIO и др.

Гонки

- за да не се обидят някои се кръщава така и в него отиват всички теми свързани с наименуванието :)

Тунинг

- раздел за въпроси отностно подобряване визията , мощността , стабилността , .... , на колата ;)

Спорт

- в този раздел като Важни теми , за да стоят най-горе може да се слагат Теми за предсотящи събития , отделно новини за марката и теми като на колегата gear grinder касаещи наистина само спорта ;)

 

Към Александро , нека не слагаме Спорт и Тунинг към дейли кахърите на хората ;) Образно да изглежда Форума спретнат и малък - да , но има и опастността новия потребител да сметне за недостатъчно информативна визията на форума и да пропусне да си помогне :rolleyes:

 

Теро задоволява ли те отговора ми ;) Три дена го мисля ;)

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

като цяло е 6. Само дето лично според мен (казвам го изцяло заради мое си виждане) е малко тъпо да отворя раздела тЮнинг и да 4ета са светещи пръскалки. Заради това искам да са разделени. Като отворя силов тюнинг знам че там ще има само неща дето ме интересуват, а не да ли да сложа бели или червени стопове.....

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука вече опира до уважение към колегите залагащи и предпочитащи Визуалния тунинг :punk: Наистина може да се раздели раздела Тунинг на два подраздела - Визуален и Силов , но честно казано си мисля , че глупави теми или теми със "селски тунинг" ще потъват бързо и няма да се набиват на очи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тино да вметна само ! Щото ни силовия ни визуалния са ми сила ,дай боже скоро поне едно от двете :) .То и изразяването май не е напоследък :) .Но както казах по рано за лампичките ,слагам си аз и се почват хвалебствени слова колко е добре,евала за ентусиазма и тн.И темата си е все на линия ,4 страници похвали.Не омаловажавам труда на никой за каквото и да било просто изказвам мнение.Това имах в предвид за филтъра ,пресяване на темите.Е и сега на скоро гледах в раздела тема която си е чисто за ОБЩИ.А затова което си показал по горе 6+ :punk:

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прави сте колеги , но не мисля , че може да има филтър за ентусиазма на колегите било дори за слагането на лампички :punk: Няма да му се сложи темата в Проекти , но ще си остане в Тунинг - примерно и това е :) А в проекти ще се поставят стойностните такива :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тино, започваш да се размекваш :). На първо място трябва доста по-строг контрол върху офтопика за да се избегнат 4 страници с "браво", "супер е" и т.н.Не мога да се съглася обаче с предложениетоСпоред мен раздела, трябва да остане само за Тунинг и да бъде чисто технически.Истинските състезания да отидат в "Срещи и мероприятия"Гонките ( :) ) аз вече предложих да се създаде Боен клуб, но понеже не е много популярна мярка и май няма да стане, може да се отделят като подраздел но да се кръсти Street Racing или нещо подобно. Все пак обърнете внимание на друго. Съществуването на ЦЯЛ подраздел за Гонки (Street Racing) в този форум доста петни репутацията на всички хондаджии. С други думи - съществуването му в този вид доближава все повече всички ни до званието "новите Голфаджии". :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Александро и ти си прав , но си мисля , че променянето на изгледа на Форума трябва да е максимално близо до сегашния формат , не за друго , ами все пак така са го създали досегашните "стопани" нека така и да си остане :) Също така заличавайки Спорт-а и оставяйки само Тунинг може да обиди някой , защото някой го правят за спорта , а други правят тунинг :) без да знаят за какво / давам пример себе си :) / . Прав си за раздел Гонки , гледам да новите раздели да се нагодят спрямо съществуващите теми най-вече и потребители ;) Кофти наистина , че може и да сме "новите Голфаджии" но е факт , че почти всяка 3-4 тема е "бай Кирил виес. на Пешо б18-ката" :) Къде ще слагаме тези теми за в бъдеще или директно ще се трият ? Раздел Боен клуб е вариант наистина , но съдаржанието му ще е същото , просто заглавието различно :)

Срещи и мероприятия свързани с тунинг и спорт може да продължат да си стоят в раздел Срещи и мероприятия , но сам каза , че е добре дейността на Форума-Клуба да се разграничи от останалия свят :) тука съм пас :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗА Боен клуб имах предвид раздел в който правилата са абослютен минимум и всякакви караници да ходят там. Самата идея за поддържането на раздел за "Гонки" (какъвто, впрочем, е и раздел "Спорт и тунинг в сегашния му вид) не се връзва с мотото "Безопасността по пътищата зависи от мен" с което нашия "клуб" се асоциира на последната национална. Въобще съществуването на раздел създаден специално за това ще изглежда като насърчаване на състезанията по улиците. Докато идеята за Боен клуб е да бъде един по общ раздел в който освен всичко спокойно можем да храним този който не ни харесва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак с мнение : спортните срещи и мероприятия е хубаво да не са в "срещи и мероприятия", защото там все ки град си има тема и ще потъват бързо , ще се откриват по-трудни и т.н.

 

А това за новите голгаджии .... ами то и сега си има голяма част такива хора. Ама заради тях да няма раздел, в който може трезвомислещите хора да обсъждат кой с каква кола какво е бил или паднал е глупаво. Просто селските изказвания и теми ще се трият (не затварят) и готово. По тая логика не трябва да има никакви теми и раздели , защото все се намира някой да сере в тях ..... :)

 

Tino, не искам да омаловажавам визуалния тунинг. Има наистина много хубави изпълнения. Просто не ми се прелистват теми от сорта "сложих си лампички" :) То не че в "силовия" няма да има теми от сорта "сложих си сп. филтър" ама поне общия брой ще е по-малък :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като предложение или просто мнение:В подразделите на тунинг, към визуалния и силовия може да се вметне и аудиото като вид тунинг!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е добре като идея това Тино, а иначе за аудиото - нали си има такава тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...