Jump to content
fenabg

Цена на глава от Б серия

Recommended Posts

Колеги каква е цената на такава кратуна ? Б18 или б16 .Трабва ми примерна цена ,но и реална .С две думи трябва ми информация как вървят и колко. Двата модела.

Редактирано от войводата/cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой някаква идея или поне насока да даде за цена .Примерно за б16 кова кратуна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между 600-800лв. оборудвана с валове , клапани , пружини , ритейнъри , витек суленоид и т.н.

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз мисля като колегата 600-800 лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен глава оборудвана около 400лв, но това кой колко ше иска...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти би ли си развалил б16ката за да си дадеш главата за 400лв ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти би ли си развалил б16ката за да си дадеш главата за 400лв ?

Много умно,да си развалиш главата!!!Кои говори за разваляне???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а ти можеш ли да четеш бе червен? къде написах да развали главата ? нали за да се продаде галва от dohc vtec трябва да се свали от такъв мотор? а ти колко такива срещаш за части? хмм което автоматично означава че трябва да се свали от работещ нали така ? и дали 400 лв оправдават цялото упражнение а

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще се напълни в БГ с матори Б16 и Б18, правете си изводите сами!А и тези коли вече станаха над 10г!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изводите като гледам са такива: за едновалка глава с всичко 300-400 лв (на двувалката ) някак неотива)пак да е същата цена (Тоест ..малко нереално) :D

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми при положение че едновалов витек суап струва хилядарка и главата се продава за както ти каза 300-400а двуваловия струва два пъти повече че и нагоре ама трябва главата да се продава на същите пари

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има такива Б16/18 глави за по 400 лв. и аз искам да си купя, че имам тук една Б20-ка която тръпне в очакване. :D Иначе цената е толкова на колкото се срещнат мераците на продавача и купувача, значи може да е 400 , а може и да е 1400. :thumbs1:

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D Стига вече с тея глави на Малките Втеци за по 400 лв :) Че после има хора дето го вярват и се излагат с цени .... Вече над 3-4 глави съм бил свидете да се закупуват в порядъка на 250 лв (малко надолу и малко нагоре). Това че някой иска една шапка пари за части дето продава не означава че няма хора дето осъзнават, че продават части за 15-годишни коли все пак ......... и е доста смешно да се искат някакви безбожни суми. Иначе глави от Б16 и аз съм чувал че са по (около) 700 + лв. Ама на ли все пак трябва да се избие цялата кола от една част (максимум 2) ...... п.п. няма нужда да споменавате че за 250 лв, чевек може да си купи само "скапана" глава :) А, ако иска хубава трябва да даде 1000000 лв . Защото главите, за които говоря си бяха в доста добро здраве (същите дето са и по 100000лв). Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама чакай сега малко тука става дума за това че като спокойно се продават суаповете по2500 ти би ли свалил галвата за по-малко от 700-80лв ? едвали това имам предвид даже и на тея пари трудно би с енамерила според мен точно защото просто никой не ги прави тея неща тук ( примерно за да направиш б20-ка витек 100 пъти по-лесно ще е да имаш б16 и да си купиш блок от црв)а иначе че реално могат да се намерят и по-евтино е ясно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.............защото просто никой не ги прави тея неща тук ( примерно за да направиш б20-ка витек 100 пъти по-лесно ще е да имаш б16 и да си купиш блок от црв)

А това не е много лесно, питай Драгича!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то има суапове с б18 за 2 бона, демек кутия, зял двигател, полуоски и какво ли не още, а вие глава за 700, мухахахаха.... :D Повече от 500лв ако е в перфектно състояние не си заслужава за б16/8 глава, просто тия на едновалките са прекалено търсени!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре д еотговори ми на тоя въпрос тогава след като не се продват б16/18 на части кой ще тръгне да разглабя работещ двигател за да продаде глава за 400/500 лв това имах предвид а на Дариус не съм казал че е лесно да направиш б20 витек наясно съм просто е по-ленсо като имаш б16-ка да си намериш блок отколкото обратното това ми бе мисълта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

просто тия на едновалките са прекалено търсени!

...тук има голяма доза истина понеже чрез тая глава най лесно и евтино се вдигат конете и става за по многобройните Сивици с Д-серия двигател.Нормално е на Б-серията да е е по скъпа,но цената на една стока втора употреба е такава каква то се споразумеят продавача и купувача и всчико е много относително !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За такава сума един ще ти продава клапан,друг глава, а трети цяла кола защото една стока струва точно толкова колкото някой е склонен да плати за нея. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да ти кажа сега точно на тоя етап по тая логика би трябвало да я купя за около 250 толко имам .Търсенето определя цената ,предлагането я диктува . П.п Дайте една стара гарнитура за проба да си меря :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз те забравих с гарнитурата :argue: извинявай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...