Jump to content
ШМИРГЕЛ

Rock & Heavy - Senator 3

Recommended Posts

Имам удоволствието и честта да Ви поканя на поредната Хонда среща от национален и интернационален мащаб.

Срещата ще се проведе на 13.14.15 Ноември 2009г. със силно изразен Rock'n'roll & Heavy Metal характер.

Мястото е познато от предходни събития като Сенатор 1-2, а това е сайта на комплекса.

Стаите са по двойки, тройки и четворки (четворки с две спални; една спалня и две единични легла).

Цената за нощувка е договорена на 16 лева на вечер на човек.

Комплекса е на самообслужване от към ядене, пиене, пекане, сервиране, отсервиране и миене на съдове.

Отоплението е гарантирано независимо от климатичните условия.

Зимните гуми са задължителни при липсата на вериги.

 

Ще постна таблица на стаите попълнена с имената на вече записалите се хора. Ако някой не си харесва мястото да ме уведоми своевременно за да изгладим нещата. Поради липсата на достатъчно двойни стаи моля всички да прегледат за приятели в списъка с които биха споделили обща четворна или друга стая. Суингърството е позволено.

 

Трябва да ми изпратите парите до 30. октомври. 2009. След тази дата на Ваше място влиза следващият във списъка.

Не ми изпращайте пари преди да видите името си в списъка.

 

BG16 CECB 9790 1087 9485 00

Росен Спасов Спасов

 

Моля пишете всичко тук, а не на лични.

 

Публикувано изображение

Редактирано от AERO-ШМИРГЕЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, ако може да ни преместиш във вила 4 с мори при докторката и сексито :) хахахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2 легла за петък и събота вечер мен и брат миместете ни където ви е удобно, нямаме претенции

Редактирано от rockDrive

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+2 - двойка за мен- 14 и 15.11., нямам претенции за настаняване откъм вила...ПС: Сами носим храната, нали??

Редактирано от vesivanova

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М дам ... манЖата е личен избор като вид , количество и качество ! Пиенето също ... носете си повече ...

 

......................................... Чеки да повдигна духЪ с един постер по темата : :cool:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Внесени промениНема кинтиНема да си зимам Бентли

Редактирано от AERO-ШМИРГЕЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една 2-на стая за мене, за съботата (14-15ти) ако може!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АААААААААААААААААААААААА:)!:D!:blink:!:sick:! :):D:drunk::D:fun::bg::tooth::punk: :punk: :punk:

n2о да си ми докараш инструментите,че да преметам пружолите по скарата:):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яяяяя,Тука нещо се заформя и аз съм пропуснал. :D Ако още приемате да мъ добавите.1 легълце за двете вечери :)п.с : Корекция - леглата 2 бр. ако може :)

Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се вижда, платилите са в ярко зелено.Съжалявам, че ви слагам в обща стая, но нямам избор.Ако на края останат стаи ще има разместване, но се съмнявам.Ако има някой с който бихте споделили стаята и той е съгласен ми пишете и ще направя разместване веднага.Днес, утре и в другиден е добре да се направят преводите, за да дойдат при мен до края на месеца.Имам уговорка със собственика на края на месеца да правим парата, а сумата е 2 бинки.

Редактирано от AERO-ШМИРГЕЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се вижда, платилите са в ярко зелено.Съжалявам, че ви слагам в обща стая, но нямам избор.Ако на края останат стаи ще има разместване, но се съмнявам.Ако има някой с който бихте споделили стаята и той е съгласен ми пишете и ще направя разместване веднага.Днес, утре и в другиден е добре да се направят преводите, за да дойдат при мен до края на месеца.Имам уговорка със собственика на края на месеца да правим парата, а сумата е 2 бинки.

Въпрос :Да ти преведа 64 лв. или да се уговаряме предварително с колегата Жоро и да направим общ превод ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК

готово парите пътуват

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, понеже не съм на 100% сигурна за присъствието си на 13.11. и за да не бавя организацията, ще освободя заявката за двойна стая във Вила 6.Нека колегите, които са сигурни я използват!А ако успея да се откача, надявам се, че места за отсядане наоколо ще се намерят.Извинявам се на организатора!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АААААААААААААААААААААААА:)!;)!:)!:)! :):punk::bow::):fun::bg::bow: :bow: :fun::)

n2о да си ми докараш инструментите,че да преметам пружолите по скарата:):lol:

Няма проблеми,инстумента винаги в багажника ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

n2o ..готоф ли си за един мощен Slayer вее .. психопат ??!! :) :) Да нося ли карамфил вееее ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, на всичко съм готов само да има яка жица ,за карамфила преценявай сам ,може да го ползваме за микрофон :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Тооо карамфила още предния път го ползваха за микрофон. Амааааа не всички беха в кондиция да видят :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Осерете темата, цървули, няма проблемиНали си имате чат за глупостите, кво пишете тука

Редактирано от AERO-ШМИРГЕЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кфо са форцаш ве ... ше та либя скоро !! :)п.п... праф си К@ре .. корегирваме са синца , кУлиеги съПАРТИици , да спамим дружно ф чатя

Редактирано от Road®aceЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той Шмиргела се подготвяше от лятото за срещата :beer: :beer: :beer: !!! :):bounce::)

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Осерете темата, цървули, няма проблемиНали си имате чат за глупостите, кво пишете тука

иииии.....въъъъъъъъъъъъъъ:yawn:!:lol:!:)! ;) лош чичкооо..........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте пари бе хора:)Дръннете по една шайба на хората, които не четат редовно.

Редактирано от AERO-ШМИРГЕЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, понеже не съм на 100% сигурна за присъствието си на 13.11. и за да не бавя организацията, ще освободя заявката за двойна стая във Вила 6.Нека колегите, които са сигурни я използват!А ако успея да се откача, надявам се, че места за отсядане наоколо ще се намерят.Извинявам се на организатора!

Отново го потвърждавам, за да не стане гаф.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗА ИНФОРМАЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРА-ТОКУ ЩО ПЛАТИХ ЗА ДВАМА- АЗ И PAULANER. ОБЩО 64 ЛЕВА.ПОЗДРАВИ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, понеже не съм на 100% сигурна за присъствието си на 13.11. и за да не бавя организацията, ще освободя заявката за двойна стая във Вила 6.Нека колегите, които са сигурни я използват!А ако успея да се откача, надявам се, че места за отсядане наоколо ще се намерят.Извинявам се на организатора!

Отново го потвърждавам, за да не стане гаф.
Има още свободни стаи, за това не съм те махнал. Ако междувременно потвърдиш участие си оставаш там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опсссссс! В последния момент - Шмиргел, утре в 11ч. ще имаш парите :dry:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че тедека е Тодор Димитров Кочев

Редактирано от AERO-ШМИРГЕЛ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има още свободни стаи, за това не съм те махнал. Ако междувременно потвърдиш участие си оставаш там.

Повърждавам участие за петък - 13.11 :dry: и събота -14.11 за купона.Вила 6 - стая 4. Парите ще преведа утре на посочената сметка.П.С. Нали нямате против да доведа един 12 год. почитател на стила и марката? :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.С. Нали нямате против да доведа един 12 год. почитател на стила и марката? :dry:

Хахах...едва ли някой ще има нещо против....стига ти да знаеш в какво го забъркваш детето :dry: Редактирано от Д-р Конова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... да натиска десния педал на жипката до дупка ли ?? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... да натиска десния педал на жипката до дупка ли ?? :D

Щях да кажа, че го учи да спи по масите, ма няма да го казвам, че ще се сърди :P Пичове, намерих Tuborg по 17.20лв касата. Ако някой иска, мога да се пробвам колко ще кача в парахода.... Което ми навява един спомен........ Някой случайно да пази снимки от багажника на сивика ми от Юндола 2, когато бирата свърши в 22:00 и по спешност ходих до Велинград?! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... да натиска десния педал на жипката до дупка ли ?? :bg:

============= Пичове, намерих Tuborg по 17.20лв касата. Ако някой иска, мога да се пробвам ==================
Де си ръгнал с тая бира бре?Я даи оферта за ракии! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидко, а ако Емо реши да носи багажник с бира кво ше прайм тогава?Влизам с половин каса, пиши ми я на сметката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влизам с половин каса, пиши ми я на сметката

Аз ше поема другата половина от касата ! Пиши я към на Оги сметката ! :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...