Jump to content
rollin

карбоново фолио на предния капак....?

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Чух, че има някакво карбоново фолио...интересува ме дали ще издържи на температурата на предния капак?Евентуално някой ако е лепил ако може да даде някоя снимка....

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, единственото добре изглеждащо фолио, което съм виждал е на 3М, издържа на температурата, има сив и черен карбон.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето така изглежда сивото на 3М тук

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ 'ivi44a' Много грубо колега... :hondarulez: Значи аз съм виждал истински карбон на капак и 3м фолио на капак. За истинския няма да говорим ! Имам един клиент, който има Рено Меган от тия с правия джам отзаде и той така беше пробвал да си направи капака с фолио, но ми каза,че е мн. трудно да го докараш точно по капака. Като погледнах за какво става дума, мн мн не бях впечатлен от цялата гимнастига. Да верно от далеч се изглежда много добре, но доближиш ли се на по-малко от метар и започваш да намираш косури. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това беше бившата кола на колегата ми и на мен не ми харесва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи кой ти го лепи... може да бъде залепено и точно по капака без никакви кусури. На 3М черното наистина изглежда най-добре, но все пак е фолио.... а на всичкото отгоре не е евтино. На температурата ще издържи, не е проблем. Успех! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отностно температурата и издъжливостта му няма да има проблем. Моя човек ми каза,че за този капак му е излязло около 400лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

400 :) за още толкова може да си вземе истински карбонов капак, а не фолио, което след зимата ще се е олюпило и 400 кинта са отишли в г..за ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами до колкото си спомням ми бяха дали цена 70 и няколко лева на квадрат без ДДС.... но беше отдавна и не съм 100% сигурен. Ако искате мога да звънна да питам, но чак пък 400лв... много ми се струва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

75 лв последно беше квадрата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В "тунинг" магазина на Горубляне (не му помня името) имат готов кит за облепяне на преден капак. Цената е 90 лв. Не е на 3М. Не помня марката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

до колкото поразпитах и поразбрах аз е, че 3М фолиото е най доброто и струва около 70лв квадрата..., а в Ибей гледах карбонови капаци по 350$Но този на снимката определено не ми хареса... няма нищо общо с карбона....Поне като се дава 70лв за квадрат би трябвало имитацията да е 1към1

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В "тунинг" магазина на Горубляне (не му помня името) имат готов кит за облепяне на преден капак. Цената е 90 лв. Не е на 3М. Не помня марката.

Е, това изглежда мн по-приемливо от 400.. Някой може ли се докопа до повече инфо.. или телефон в Горубляне?И предполагам дават гаранция опр време.. поне 2год. Ако ти го те поставят разбира се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето 2 коли направени с карбоново фолио от фирма занимаваща се с тази дейност.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Брат ми беше ходил да ги пита колко ще струва преден капак за BMW E36 Купе и му бяха казали около 180лв за всичко(материали и работа).Аз също съм се навил да си направя капака,но парите все не достигат :) .

Бих постнал линк към фирмата,но само ако някой от модераторите разреши,че със сигурност ще им направя реклама.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стигааа с простотиите кой чул, кой не разбрал ама да пише ....

 

Цената на карбоново фолио 3М е - 70лв. за квадратен метър (около 100тина лева за преден капак излиза самото фолио без монтаж/залепване)

 

Цветовете са сив,черен и бял.

 

Лепи се на сухо като се нагрява с пистолет за горещ въздух. Трудничко си е, особено ако не си лепил друг път фолио.

 

Гаранцията от производителя при правилен монтаж е 10 години.

 

При монтажа има доста тънкости като подгъване и подлепяне на крайща и т.н.

 

Моят съвет е който не се е занимавал с това преди да си вземе обикновено черно фолио ( пак на 3м, има и мат и гланц ) и да види дали няма да му хареса резултата. Обикновено фолио на 3М ( има доста цветове ) излиза около 25лв. за преден капак и се лепи на мокро.

 

Във Варна може да намерите въпросните фолиа тук :

 

http://www.tuning.bg/forum/download/file.p...7&mode=view

 

гр.София

бул. "Г.М.Димитров", бл.60

тел.: 02/962 65 33

 

гр.Пловдив

бул. "Руски" №3

тел./факс: 032/644 540

 

гр.Варна

ул. "Евлоги Георгиев" №21а

тел.: 052/300 519

 

 

п.с. на който му е интересно нека погледне тази тема:

 

http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?f...p;sk=t&sd=a

 

п.с.2 не правя реклама на магазина, нито на тунинг форума, просто в темата има снимки и координати и за други градове освен Варна.

 

п.с.3 Ако нещо от поста ми е в разрез с правилата, нека модераторите се чувстват свободни да модерират :) :) :)

Редактирано от chirenski

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...