Jump to content
inc0rrupt2000

Препоръки за сервиз за АГУ

Recommended Posts

Колега реших да си слагам АГУ на колата каде мога да открия компетентни майстори???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намери колегата "Charlie" от форума!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходя при този и съм много доволен от него. Даже утре ще ходя на профилактика. Казва се Веско, тел. 0898 49 09 02

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво АГУ става въпрос? Аз сложих газов инжекцион на моя Акорд и съм много доволен..Слагах го в Горна Баня, момчетата са много добри,правят ти настройките на автомобила според твоя стил на каране.Ако искаш повече информация пиши :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега реших да си слагам АГУ на колата каде мога да открия компетентни майстори???

колега виждам че си с акорд.не искам отново да бъда "нахранен" от колеги от форума, но с най-добри чувства ти казвам не си слагай газова защото F моторите не държат на такава.Поразрови се из форума и ще намериш достатъчно доказателства.Аз лично съм едно от тях. :dry: .успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ок... разгледах ти темите и особено тази за Бай Данчо "Майстора" , ама не разбрах твоята кола от газова ли се е прецакала (защото не видях да споменаваш за наличието на такава) или просто си й е дошло времето след ХХХХХХХ км в ръчичките на някой италиански "герой" ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай смело , ако праснеш обикновена използвай BRC и задьлжително с 2 -та емулатора, за да не ти се мярка пред погледа тая досадна жьлта светлинка, регулирай клапаните по-честичко...........и се радвай но живота!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво АГУ става въпрос? Аз сложих газов инжекцион на моя Акорд и съм много доволен..Слагах го в Горна Баня, момчетата са много добри,правят ти настройките на автомобила според твоя стил на каране.Ако искаш повече информация пиши :)

Надявам се не говориш за EUROgas че не са много добри да не кажа че са доста зле в монтажа и настройките на газ накрая сам си я настоих но калпавиямонтаж си остана макар и с малки подобрения от моя страна :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от тях, не знам при теб какво се е случило. Карам вече 3 месец откакто ми я монтираха (те същите от Евро Газ) и немам никви грижи.С разхода съм ОК. Приказки от рода"Щом е на газ значи ти качва разход с 2л" - няма.Разхода ми е еднакъв с бензин. А незнам ти до колко си успял да си я настроиш сам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и защото аз съм карборатор но при тяхна настройка с мъка отидох до морето и при стръмни участъци минавах на бензин за разхода няма да говоря9-10л/100 извън градско в момента разхода в София ми е 7,5-8л/100км и върви малко по-зле от на бензин аа и ходих 3 пъти да я настройват за дупките във кутията на въздушния филтър нямам думи и увъртените маркучи вътре допълват пейзажа бутилката в багажника и нея така пак я сложиха като останалите неща до тук ще спра :) е това беше преди почти 3 години ама не вярвам да са задобрели а и монтажниците се сменяха като носни кърпи :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СОФГАЗ ГОРУБЛЯНЕ зад пицария лъчони (нямат нищо общо с онези които продават коли)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега krasimir 01, да уточня,че аз съм с газов инжекцион...Ела на някоя среща и сам можеш да прецениш..Може и да си идвал,но да не се познаваме.Тъкмо повод да познавам още един фен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...