Jump to content
gin

Резервен ключ

Recommended Posts

Имам 2 черни ключа, единия бая износен и заяжда. Мога ли от читавия да направя копие при ключар, и това включва ли транспантация на чип или там нещо друго.Въобще трябва ли да имам червен ключ и какво се прави като искам копие. А да, имам зелена лампа за ключ на таблото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали могат да ти прехвърлят чипа. Принципно за нов ключ ти трябва един червен...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се направи копие на ключ с чип. Аз моята Хонда беше с един ключ и ми беше тегаво защото ако го изгубия става лошо. На едно приятелче му се заключи Бимера и викахме един ключар да го отваря и го питах дали може да ми направи копие, отидох до ателието на бул. Ломско шосе с/у Шела сложи го в един апарат засече чипа и каза че може да се направи и ще ми струва 150 лв....Ако има желание някой ще взема телефона на ключаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един колега писа софтуера за РС за разкодирване на транспондерите по заявка на един друг пич който сам е ревърснал алгоритъма на доста модели автомобили. Евала на такива мозъци. Май повечето автоключари са негови клиенти :) Устройството е една кутийка с дупка по средата и USB кабел. По негови думи трябва да се извади имобилайзера и да се прочете от паметта bin-a и след това софта го разкодисра за да може да програмираш нов транспондер за дубликата на ключа. Ако някой ключар може да ти направи дубликат на транспондера само по стар ключ (не сервизният) без да ти отваря имобилайзера нали се сещаш за къв х_й ще ти послужи този имобилайзер :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kokche

Колега,здрасти, аз съм ключар и мога да ти помогна.Мога да ти направя само ключа и да преместим твоя чип вътре или да ти направя нов ключ с чип.Естествено, за всички колеги от форума ще ползват отстъпка.Пример ако ключ с чип струва 80лв.аз ще ви го правя на 60лв.,но това е за коли до 98-99г..след това нещата се усложняват и оскъпяват.Ако имате въпроси пишете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,здрасти, аз съм ключар и мога да ти помогна.Мога да ти направя само ключа и да преместим твоя чип вътре или да ти направя нов ключ с чип.Естествено, за всички колеги от форума ще ползват отстъпка.Пример ако ключ с чип струва 80лв.аз ще ви го правя на 60лв.,но това е за коли до 98-99г..след това нещата се усложняват и оскъпяват.Ако имате въпроси пишете.

Колата е 99та. Къде да те намеря и колко пари очакваш да струва?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hantov

Искам да ви попитам и аз нещо.Загубих си червения ключ, обикновен е, май няма чип. На сивик от 97-ма. Някой знае ли къде мога да си извадя копие на другия преди да е прекалено износен, ако вече не е късно де.Благодаря предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намирам се на околовръсното м/у бул.Пушкин и бул.Цар Борис 3 в сервиза на Ем Комплект за ауспуси.Има една бяла къщичка от алуминиева дограма пише АВТОЛЮЧ,АВТОАЛАРМИ.Търсиш НИКИ ,ето и телефона ми-0889549329,0897897164.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да ви попитам и аз нещо.Загубих си червения ключ, обикновен е, май няма чип. На сивик от 97-ма. Някой знае ли къде мога да си извадя копие на другия преди да е прекалено износен, ако вече не е късно де.Благодаря предварително :)

Можеш да си извадиш дубликат на ключа при мен.По нагоре е адреса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sorry за невежеството, ама какъв е този червен ключ ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да ви попитам и аз нещо.Загубих си червения ключ, обикновен е, май няма чип. На сивик от 97-ма. Някой знае ли къде мога да си извадя копие на другия преди да е прекалено износен, ако вече не е късно де.Благодаря предварително ;)

Можеш да си извадиш дубликат на ключа при мен.По нагоре е адреса.
Благодаря много ;)Ще мина, но след няколко седмици, че ме мъчи сесия ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники кажи като разбереш дали ще стане копие на моя ключ със скачащия код, мамка му и защити :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,Gin вчера не можах да ти пиша.За съжаление и с двете машини за чипове няма да може да се направи дубликат на твоят чип,но се сетих ,че можем да извадим твоят чип от стария ключ и да нарежем нов ,в който да пъхнем чипа.Ако искаш донеси го.Аиде чао за сега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се направи копие на ключ с чип. Аз моята Хонда беше с един ключ и ми беше тегаво защото ако го изгубия става лошо. На едно приятелче му се заключи Бимера и викахме един ключар да го отваря и го питах дали може да ми направи копие, отидох до ателието на бул. Ломско шосе с/у Шела сложи го в един апарат засече чипа и каза че може да се направи и ще ми струва 150 лв....Ако има желание някой ще взема телефона на ключаря.

ако ще ти го прави с машината с която го е "засичал" значи не струва 150 лева.скъпите ключове на хонда сивик са след 2001 г.а твоят при мен струва 60 лева.за всички от форума има намаление .....само че Русенци ;-) сори Редактирано от docev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми трябва ключ с чип.Колата е Сивик 97' ма.Имам червения и само едно копие на нормалния.Обаче съм от Сливен.Има ли начин да направиш още един ключ без да ти пращам оригинала? Тоест само от червения?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stefan Milev

Колеги, кажете сега има ли чип в червения ключ? Може ли да служи като резервен?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gin

И на мен ми трябва ключ с чип.Колата е Сивик 97' ма.Имам червения и само едно копие на нормалния.Обаче съм от Сливен.Има ли начин да направиш още един ключ без да ти пращам оригинала? Тоест само от червения?

Имаш ЛС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, Разбрах, че си спец по ключалките - искам да сложа на моята кола централно..т.е. тя в момента има, но искам да бъде с дистанционно. Минах през един сервиз за аларми..там само за аларма ще ме одерат около 200 лв, което за момента ми е доста!!! Там ми казаха и, че на Хонда не може да се направи така, че централното да затваря и прозорците на предните врати, имало някаква пречка. Ти на същото мнение ли си?Мерси предварително за съдействието. Ако мога да купя от теб някоя от тези играчки, сигурен съм, че ще бъде много по-добре:fun: Чест и почитания :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кой по какво е спец, но моите 4-ри ел. стъкла в момента се вдигат автоматично със заключване на централното, бивало то с алармата или не. За това естествено се слага допълнителен модул. Слага се лесно, но не всеки би се справил, особено с шофьорската врата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, Разбрах, че си спец по ключалките - искам да сложа на моята кола централно..т.е. тя в момента има, но искам да бъде с дистанционно. Минах през един сервиз за аларми..там само за аларма ще ме одерат около 200 лв, което за момента ми е доста:rolleyes: Там ми казаха и, че на Хонда не може да се направи така, че централното да затваря и прозорците на предните врати, имало някаква пречка. Ти на същото мнение ли си?Мерси предварително за съдействието. Ако мога да купя от теб някоя от тези играчки, сигурен съм, че ще бъде много по-добре:huh: Чест и почитания :ppp

една аларма струва 120 лева.има и само модул за управлене на централно който е 2Х по евтин.за стъклата ти трябва отделен модул за автоматично вдигане около 60 лв.така че примерно за 120-140 може да упрвляваш централното и прозорците.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...