Jump to content
realityman

трагична новина

Recommended Posts

Гадно, но чудно чия ли е вината

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

05 август 2007 | 22:21 | Агенция "Фокус"Бургас. “Ауди”, “Хонда Сивик” и джип “Хамър” са катастрофиралите коли край Приморско, съобщиха от ОДП – Бургас. Сигнал за инцидентът е получен около 19.45 ч.в РПУ Приморско. Колите са катастрофирали по пътната отсечка Приморско – Бургас в десен завой непосредствено след река Ропотамо. В катастрофата са участвали два леки автомобила – “Ауди” и “Хонда сивик”, чиито регистрации в момента се уточняват, както и джип “Хамър”, управляван от световния шампион по фигурно пързаляне Максим Стависки.От инцидента са пострадали четирима души, сред които водачът на л.а. “Хонда” – 24 годишния Петър Петров от Сливен и неговата спътничка, както и двама от превозващите се с “Ауди”. Пострадалите са откарани своевременно в бургаската болница, където малко по-късно Петър Петров е починал. Момичето е изпаднало в кома, като за живота й се грижат медиците от МБАЛ - Бургас Травмите при другите двама потърпевши са в процес на изясняване.По първоначални данни Максим Стависки не е получил сериозни наранявания от инцидента.Самоличността на участвалите в катастрофата, както и причините за настъпването й се уточняват в момента от следствено-оперативната група, извършваща оглед на местопроизшествието. Работата по случая продължава от служители на РПУ Приморско.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Млад мъж.....жалко и нелепо.R.I.P.

Редактирано от weapon R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петър Петров от Сливен се казва загиналото момче - шофьора на Хондата. Преди малко го казаха по новините. :whistle: Почти съм сигурен, че не е бил виновен, но това вече няма значение!R.I.PП.С> И този наш велик (гей) световен шампион се изака!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам кой е бил виновен, но щракнете на линка горе и вижте , какво пише един потребител под новината. Бил е свидетел, че Максим е карал доста рисковано и в други случай. кофти история :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да почива в мир. :whistle:Естествено, Максим ще се окаже внимателния - все пак е шампион... :lol: Ако ще да е искал да го утрепе, пак той ще е добрия а загиналото момче - безразсъдния. На входа на държавата ни трябва да има табели "Добре дошли в България" и отдолу бюст на смъртта!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПАЗЕТЕ СЕ ХОРА,МЕНЕ ПРЕД БЛОКА МЕ УДАРИХА 4ЕЛНО НА ЕДНОПОСО4НОТО,ПРОСТО МЪЖА НЕ МОЖА ДА СПРЕ(ОКОЛО 45-50ГОД.)ПРЕДСТАВЯТЕ ЛИ СИ :whistle: ДЕТЕТО МИ СЕ РАЗПЛАКА НА ЗАДНАТА СЕДАЛКА А АЗ СЪМ БРЕМЕННА В 4-ТИ МЕСЕЦ,И ТОЯ ПРОСТАК ДАЖЕ НЕ ИЗЛЕЗЕ ДА СЕ ИЗВИНИ А СИ СЕДЕ6Е В ПИКАПА И ПОКЛА6ТА6Е ГЛАВА ВИНОВНОПРОСТО ЕЙ ТАКА.ЗА РАДОСТ НА МЕН И НА ДЕТЕТО НИ НЯМА НИ6ТО САМО ДЕТО ХОДИХМЕ ДА НИ ЛЕЯТ КУРШУМ.ПАЗЕТЕ СЕ!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-tec

Лека му пръст на мом4ето :whistle: лоша работа ПП:И аз съм се разминавал с въпросния хамър потвърждавам, че се кара бързо :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

Ужас направо ужас голяма трагедия лека му прьст на момчето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Законът трябва да бъде ЗАКОН за всички!Ето ви пример ТУК!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам къде е истината. Някой казват - истината е винаги някъде по средата... Първо с положителна проба, после става изведнъж отрицателна - чудо! И на Максим колата - трета - демек потърпевш. А мислите ли, че Сивика се е движил с нормална скорост? Дали не е изпреварвал Хамъра на кънкьорчето? Ама то, който и да е виновен сега вече няма смисъл. Поредната нелепа смърт. Още едно зачернено семейство. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според тома което четох Хамъра е навлязъл в насрещното, а Аудито се е движело зад Хондата и е "подпряло" отзад - оттам тежките травми на седящите на задната седалка :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стависки участва в кампанията на бТВ и вестник "24 часа" - "Ако си пил - слез, искам да стигна жив". Той и Албена Денкова са носители и на най-високото държавно отличие орден “Стара планина”.

Лицемер!Смърт с камъни за такива говеда! :(btw 1,2 на дрегер мисля е не по-малко от 1,5 в кръвта... при 0,2 от 1 бира това са над 7 бири. За водки не ми се смята! СРАМ И ПОЗОР! Редактирано от Didko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Прочетох за инцидента и като видях снимките, тръпки ме побиха! :( А като видях 5-та генерация хеч на какво прилича :) Ужас:(!! Много жалко за момчето, а и е бил от нашите, може да няма регистрация в клуба, но на неговите години с такава Хонда е бил определено някой мераклия. Колеги, карайте умната и се пазете, че лошото става много бързо и след него връщане назад няма. Лека му пръст... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mastorpetko

R.I.PЖалко за загиналото момче :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еи това на нищо не прилича....как може да участващ в кампании и в същото време да караш пиян....и да отнемаш живот...тоя човек няма място повече по нашите пътища !мястото му е на леда в сибир , да пие колкото иска там :(!! :) RIP

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мястото му е на леда в сибир

:( някой спомена, че били наградени с най-високото отличие в българия - орден стара планинавреме е да им го отнемат - явно не го заслужават

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама не бързайте със заключенията, макар и всичко да сочи, че е виновен.... Не казвам, че не е виновен, но пък е невинен до доказване на противното. На медиите много вяра не може да се има.Нали знаете - във вестника написали, че изнасилили сестра ти - върви после обяснявай, че нямаш сестра.Но пък, в друг форум, една жена сподели, че е приятелка на жената от Ауди-то, която й споделила, че Максим бил видимо доста пиян.Аз по новините не видях нито нея, нито чух коментар за това, че е свидетел на пиянството му. В друг форум се споделя, че Макисм е карал като луд, изпреварвал, бил спрян от куките, които му се хилили и го пуснали, а той след 500м смазал Хондата....Е, какво мислите по въпроса? Обективно ли е всичко показано, казано и изписано?Ако е виновен, дано има достойнството да поеме отговорността и да не се измъкне, както повечето - с 2г. условно...

Редактирано от Hondanche_mamche

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то вече официално от МВР обявиха, че е бил с 1.1 промила.... точно колкото трябва, защото при 1.2 наказанието е от 3 до 10г затвор .... с 1.1 може да се размине със затвора.Да се чуди човек как е успяр толкова точно да си дозира пиенето :blink:Ей, мам му стара още сутринта писаха хората по форумите, че алкохола "ще падне" под 1.2 ... :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега стойте и гледайте цирк буш,бил с 1.2,сега 1.1,след седмица очаквам да изфиряса и да падне под 0.5,пък после не знам,може да се окаже и потърпевш,нали требе нов джип.МАМИЦАТА МУ И БЛЯД ПИЯН:blink:

Редактирано от 323f-fan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мястото му е на леда в сибир

:blink: някой спомена, че били наградени с най-високото отличие в българия - орден стара планинавреме е да им го отнемат - явно не го заслужават
А! Албена в случая не носи отговорност за Макисм... не тя е била зад волана. Все още са слухове, но кънкьора май не е бил сам в Хамъра....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...