Jump to content
varnahack

Японска среща във Варна

Recommended Posts

Здравейте колеги. Какво ще кажете да направим една японска среща на колите, и ние? Мазда и тойота имат такава идея. Въпроса ми е дали подкрепяте идеята и ако е да предложения за дата.П.П.Френските кошници имаха такава среща ноември месец миналата година.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,ако имаш предвит среща на всичко що е произведено в Япония аз съм За.Голям фен съм на пичти всички японски возила.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Какво ще кажете да направим една японска среща на колите, и ние? Мазда и тойота имат такава идея. Въпроса ми е дали подкрепяте идеята и ако е да предложения за дата.П.П.Френските кошници имаха такава среща ноември месец миналата година.

Колега айде да не се убиждаме !!! Фен съм на хонда и то доста голям амааа имам и Рено :yes: и то си ме кефи :P на срещите на педа*четата от Форума на Рено на ходя защото са събирани с конкурс от глупав по глупав. :P да се надяваме че до края на тая година ще се кара и Хондичка освен Реното чеее ми писна да идвам на седмичните срещи с Рено !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Какво ще кажете да направим една японска среща на колите, и ние? Мазда и тойота имат такава идея. Въпроса ми е дали подкрепяте идеята и ако е да предложения за дата.П.П.Френските кошници имаха такава среща ноември месец миналата година.

Колега айде да не се убиждаме !!! Фен съм на хонда и то доста голям амааа имам и Рено :yes: и то си ме кефи :P на срещите на педа*четата от Форума на Рено на ходя защото са събирани с конкурс от глупав по глупав. :P да се надяваме че до края на тая година ще се кара и Хондичка освен Реното чеее ми писна да идвам на седмичните срещи с Рено !!!
Да съм споменал за педалчета и др?Аз също имам рено, но съм минал през хонда и мазда школа. Когато имаш дете се минава на по-големи коли, т.е. ванове и др.Дано си намерих твоята хонда, и по-спокойно с нервите. Хората от рено форума не са толкова глупави за колкото ги представяш. Правили сме пикник страхотно беше. На колкото срещи съм ходил все е било хубаво. В грешка си нещо.http://forum.mazdabg.com/viewtopic.php?t=12590

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер !!! в Нашата фирма всички сме с Японци

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ObiChLiFk0И в други форуми съм те засичал и съм забелязал че си така да се каже сприхав и с развързан език. Понякога говориш неща просто ей така, да кажеш /поспамиш/ нещо. Давай го малко по споко. Когато обидиш този или онзи нищо не печелиш. Аз на всички коли им казвам кошници. Прсто ми е навик. Другото е това с педалите и др. наречия. Тъпо е от твоя страна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е много хубава идея !!!Има ли някакви дати които да подлежат на съгласуване между форумите или все още всичко е в начален етап

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отправяйте предложения колеги. 28.01.2009 мисля че е добра дата като за начало на Българо Японска дружба !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,28/01/09г. е леко по средата на седмицата..Предполагам всички са на работа,а да се уговаря час,след 16:30-17:00часа,няма смисъл(според мен).....Предлагам да е на 25/01/09г.-неделя и към примерно 13:00-14:00часа,за да можем да си спретнем една фото сесия и да си се хвалим после :P Но пак казвам,че това си е мое мнение....Имам два звяра и смятам да ги доведа,ама как.........още незнам.... :P:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съгласен съм че в неделя ще е най добре ще следя темата и може да отскоча да видим колко хора ще се себерат :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ObiChLiFk0И в други форуми съм те засичал и съм забелязал че си така да се каже сприхав и с развързан език. Понякога говориш неща просто ей така, да кажеш /поспамиш/ нещо. Давай го малко по споко. Когато обидиш този или онзи нищо не печелиш. Аз на всички коли им казвам кошници. Прсто ми е навик. Другото е това с педалите и др. наречия. Тъпо е от твоя страна

Колега не исках да те засегна ! Извини ме ! ии това за педалчетата си е от мен ... ходих на 1 единствена среща на рено и повече няма да отида :hondarulez: Успех в инициативата за японската среща :P Ако намеря японка :P може и да дойда и ааз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

nookie имах в предвид 18-ти, ама защо съм кликнал на 2 а не на 1 не знам :hondarulez: Предлагайте дати, ще се уговорим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за 25-ти са навити другите форуми. Да има време да научат повече хора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може и по късна дата да е да се съберат повече хора :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички авто-японски форуми реагират позитивно на идеята. Това е добре. :hondarulez:http://forum.mazdabg.com/viewtopic.php?p=130876#130876

Редактирано от varnahack

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за 25 или някоя следваща неделя ранният следобед. На 18 е прекалено рано да се организира нещо както трябва между толкова много хора. През седмицата никой няма да дойде по ред обективни причини.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...40&start=40

http://www.nissanbg.com/forum/viewtopic.php?f=3&t=13455

http://forum.mazdabg.com/viewtopic.php?t=1...7448281a2015928

http://www.toyotabg.net/viewtopic.php?t=84...19e7fde6a716f7b

Айде на 25-ти да видим има ли японци във В А Р Н А . В Технически срещу Сорбона паркинга там вече има Лучиано(бивш Биг-Брадър ... )

Редактирано от ninormal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм навит там наистина е добре дано да дойдат доста хора :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със скоростта,с която се разпространява идеята за мероприятието усещам,че ще се съберат доста японци,но ме притеснява факта,че мястото на паркинга на ТУ няма да ни събере всички......Идеята ми е да се изкоментира някое по-голямо пространство...МЕТРО,полигона на Почивка е доста обширен и според мен има капацитет за по-голяма бройка автомобили...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се започне от някъде. И накрая една национална пред парламента и да ги махнем боклуците от там:o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съгласен съм с колегата че мястото трябва да е малко по голямо във варна има доста японски коли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най добре и според мене ще е на Почивка заради мястото а ина4е на бар4е на който му се ходи може да слезем и до плажа после или направо на алеята да ги наредим... :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗА ! Идеята е добра:D ПС: пак за френските коли.. ;) Оbichlifko недей забравя че това е фен клуба на ХОНДА и малко грозно седи това рено на аватара ;) Всеки има право да си харесва каквото му е на душата, но тука има хора които умират за името Хонда ! такаче малко ужажение към всички :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗА ! Идеята е добра;)

 

ПС: пак за френските коли.. ;)

Оbichlifko недей забравя че това е фен клуба на ХОНДА и малко грозно седи това рено на аватара :D

Всеки има право да си харесва каквото му е на душата, но тука има хора които умират за името Хонда !

такаче малко ужажение към всички ;)

Аз имах една много яка хонда

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е наистина добра..... а според мен мястото е Полигона на Почивка!А защо да е само от Варна .... нека ЗАПОВЯДАТ от цяла България феновете!

Редактирано от ManiaK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е наистина добра..... а според мен мястото е Полигона на Почивка!А защо да е само от Варна .... нека ЗАПОВЯДАТ от цяла България феновете!

Твърдо ЗА и на двете идеи :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!Радвам се че идеята ми ви допадна ;) ;) във Мицубиши и Нисан нещата вървят изненадващо добре само тойотите нещо се излагат :D за МАЗДА няма никакви съмнения

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!Радвам се че идеята ми ви допадна :D;) във Мицубиши и Нисан нещата вървят изненадващо добре само тойотите нещо се излагат ;) за МАЗДА няма никакви съмнения

някъде имаше идея за паркинга на МЕТРО ако наистина бройката започне да нараства може да се направи един поход до там ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май наистина е най-удобно на МЕТРО-място бол,паркинга е ХЮЮЮДЖ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Аз съм за и с двета ръце такова събитие как се изпуска :D само че по мойте сметки ще сменям дежурства ама за нищо на света няма да го пропусна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да дойда, ако мога. Даже може да взема и бащата - той е от тойотаджиите :D

Редактирано от vesso_varna

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Метро е ОК Неделя ОК и 25 ОК и 14:00 ОК малко съм тъп ама ОК хихихихихи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

последно за кога остава срещата? :(

за три след обед я мислим тази среща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

последно ако всички са съгласни с датата и мястото оповестете я официялно за да няма недоразбрали :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...