Jump to content
vpen

зимни гуми

Recommended Posts

Привет колеги. От утре ще съм горд собственик на Хонда Джаз 2007г. Бихте ли ми препоръчали някакви хубави зимни гуми в рамките на разумните ценови интервали? Благодаря на всички предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, миналата зима си взех 4ри гуми GoodYear UltraGrip9. Супер доволен съм. По тиха са от летните ми гуми, които са Continental. Супер доволен съм от поведението им на мокро и на сняг. Два дни след слагането им ми се наложи да спра екстремно от 100км/ч до пълен покой на автомобила след като ми отнеха предимстото на мост с еденичен трафик. Валеше доста силно и шосето беше наводнено. ABS се задейства в последните 2/3 метра. Останах изумен. После се прибрах до България и мога да кажа, че нямаше абаолютно никакъв шум от тях през целия път. Седмица след като пристигнах в Бг падна и сняг. Супер поведение. На път към Англия същата работа. Тук ги карах до края на май, защото времето беше доста хладно и температурите рядко минаваха 10°С през деня. Смених ги с летните да си ида отпуска лятото до Бг. И шума се появи пак. Сега пак съм със зимните, че ще си ходя на Бг-то на 17 Декември за празниците и пак познатата тишина. Гумоте са 185/65/14. Според мен доволен ще останеш, но не знам на каква цена са в момента и то в Бг

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да разгледаш и тази тема: 
 

http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=99087&hl=%2B%D0%B7%D0%B8%D0%BC%D0%BD%D0%B8+%2B%D0%B3%D1%83%D0%BC%D0%B8

 

Вътре става въпрос за Акорд, но може да видиш мнения за марка и модел гуми. Допълнително, ще трябва да си провериш, каква ще е цената за размера, който на теб ти трябва. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги за съветите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ходихме до Диана и взехме 4 континентала, просто нямаше мишелин и за това взехме тези. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...