Jump to content
Daniel™

Колеги ударих се

Recommended Posts

Здравейте колеги, пиша ви по лош повод, Тази вечер се ударих и щета са ми преден капак ляв фар и предна броня. Чуудех се дали можете да ме ориентирате  къде мога да намеря читави тези неща е а и ако може разбира се да не ми режат главата от кръста на долу. Ако някой има тези части дори нека ми пише на личен или в темата. Става дума за англичанка преди фейслифта  от аватара. 

Може ли и малко жокери как да изправя предната престилка че е влязла доста до хидравличната помпа почти... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

djoro - намира се в Царацово, има доста части, сговорчив е и помага с компетентни съвети.

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих фар, но сега мисля да оправям моя си капак? Колегите какво ще ме посъветвате, ак може и препоръчайте  ми що годе читав тенекеджия който няма да си остави ръцете?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи какъв е цвета на колата, но за предния капак ти препоръчвам фолио. Площта е голяма и ще иде доста боя, освен това там има много вибрации и не е изключено кита да започне да се отлепя. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е черен графит е колата фолиото не е лоша идея но ми се искаше да си е с боя :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ровя обикалям и търся къде ли не капаци няма и няма, някой с нови идеи да помогне? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...