Jump to content
Емил Иванов

Подмяна на навигация за Акорд 2004 от 2006

Recommended Posts

Може ли някой да ме насочи как се извършва подмяната на навигацията на Акорд модел 2004. Намерил съм навигация от модел 2006, която искам да сложа на модел 2004. Някой правил ли го е това и трябва ли да се обучава? Трябва ли да се обучава, разкодира, синхронизира, или нещо подобно? ?? Аз съм от Варна. Ще бъда благодарен, ако ме насочите към някой, който може да ми помогне. Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не, няма да стане, нито буксите, нито схемата, нито ECU-то, нито бутоните на волана...ако някой се навие да ти преправи цялата ел. схема, но ти трябва и ECU от фейс.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, не плашете колегата. Разбира се че всичко е възможно. Някои неща стават лесно, други- не толкова лесно, но всичко се прави.

 

1.Няма да е нужно да се прави каквото и да е "обучение".

2.ЕКУ-то също няма връзка в случая.

3.Да, има разлика с буксите, но и те се преправят, така че да станат.

4.Схемата... има разлики, но по-лошото е че нави от 2004 няма да стане ок на кола след 2006, докато обратното е напълно възможно.

Поради липсата на допълнителните бутони на волана, навито ще си работи, само че без гласовите му команди.

 

Най-важното!!!

Никога не слагайте екран за навигация от бензинов Акорд, на такъв с дизелов мотор!!! - получава се проблем с управлението на климатичния компресор

Редактирано от ВесКо
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...