Jump to content
PetioHonda

EK9 Tail Light - Как?

Recommended Posts

Здравейте, колеги! От много време искам да си направя стоповете тип EK9 или JDM, както там им се казва.

В момента левия ми стоп има светлина за мъгла и крушка на най-долната позиция, левия има само кръгче, което лесно ще стане на дупка. 

Въпросите са ми следните:

1. Каква фасунга ми трябва, само от 6 ген японка или мога да взема от друга кола заместител? (това за десния стоп)

2. Можете ли по-просто да ми обясните схемата за свързване на кабелите?

3. Задължително ли е да се махне рефлектора на левия стоп? Май няма да светят еднакво ако не се махне? Възможно ли е да се изравни с по-силна и по-слаба крушка? Иска ми се да избегна отварянето на стоповете.

Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, колега! Видях я темата точно от нея реших да правя моите така, но за съжаление не отговаря на нито един от въпросите. Намерих частично инфо по чуждите сайтове и в най-лошия случай ще се пробвам сам, но реших че е по-добре да питам първо тук.

Редактирано от PetioHonda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно както го виждаш(с минимални разлика) Отваряш и 2та стопа, единия има мясно за крушката за мъглата другия не. Изчистваш го този от мъглата да стане като този без нея и евентуално ги пръскаш със сребристо/сиво. След това отваряш дупка( за да има къде да мушнеш крушката) на стопа който няма отвор за крушка (другия дето е без мъгла) и бутваш по една крушка като ако искаш може и със силикон да го уплътниш. На крушката запояваш една маса(отстрани) и един + (отдолу на крушката) и ги връзваш на + и - от стопа(намират се лесно). Еми горе долу е тва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...