Jump to content
Plamen_ni

Реглаж на клапани ЦРВ в София

Recommended Posts

Предложете някой читав сервиз за реглаж на клапаните, че звъня вече в няколко и ми казват, че няма нужда от реглаж.

 

Какво ви е мнението за сервиза на Юби-ко в Горубляне?

Редактирано от Plamen_ni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж при Омбре.

Къде се намира този сервиз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже четох, че реглажа трябва да се прави на студен двигател. Колко часа отнема този реглаж? В смисъл катоя закарам топла, трябва да изтине и тогава ли се прави?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Температурата на двигателя трябва да е под 38 градуса :) Айде, на главата.

Редактирано от dindin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Омбре не ми вдигат телефона. Как да си запазя час? Четох и в други теми, че  не си вдигат телефоните и трябва да се отиде до сервиза. Аз съм в другата част на София ....

Редактирано от Plamen_ni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предложете някой читав сервиз за реглаж на клапаните, че звъня вече в няколко и ми казват, че няма нужда от реглаж.

 

Какво ви е мнението за сервиза на Юби-ко в Горубляне?

Е как сервиз ще ти откаже реглаж, това се бързи пари за тях. Кой точно сервиз е казл че няма нужда? Ако си бил с колата там и са я чули е възможно. (предполагам си на газ, щом се интересуваш от реглаж)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Времето освен от изстиването зависи и от това колко клапана имат нужда да се корегират, а това зависи от кога не са пипани . Да кажем час чиста работа при студен мотор. Щом не ти се занимава сам се обади на Бобката (HPP Garage), 0888725721

А тия дето ти казват, че няма нужда от реглаж им забрави телефони; физиономии; сервизи ........

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запазих си час в надежден сервиз. Като мине колата, ще споделя.

 

Относно тези, които  ми казаха, че реглаж не е наложителен. Единия е майстор в квартала, който се занимава предимно с дизелови немски автомобили, най-вече мерцедес. Той ми каза, че не се прави реглаж на клапаните, защото ще се преебе колата. В един сервиз се обаждах, за да си запазя час и от там човека ме попита как съм разбрал, че е нужен реглаж на клапаните. Аз му казах, че по-принцип се прави на 20к ако се кара на газ....не си запазих час и така.

 

п.п. Да питам в тази тема ...едно гадже кара сивик 7 дизел. При него как стои въпроса с реглажа, прави ли се, на колко хиляди?

Редактирано от Plamen_ni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хохохо един майстор в квартала... дизелови немски автомобили... Мерцедес :D :D :D  assfull ти каза как да процедираш с такива :D

 

Иначе на CR-V 2 ген по книжка ми го дават на всеки 40 000 км. да се проверяват клапаните.

За 1,7 CDTI го дават на всеки 54 000 км или 72 месеца.

 

Ако не е тайна кой е надеждния сервиз и какво ти казаха по телефона или на място? Щото съм се наслушал на глупости :)

Редактирано от dindin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мале що заети "оторизирани" сервизи.

Нещо неразбрах какво е црв-то но на 1 генврация реглаж се прави за 25 мин. и на това време 2 часа да истине.

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Фен-е, недей така деее.... А спама и цигарката къде ги брЯ  :tongue1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thumbs2:  за Омбре, аз никак не съм доволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...