Jump to content
5 GTT

Изпускателна система Хонда

Recommended Posts

Някой купувал ли е гърнета от това нашенско производство и някой има ли впечатления за качеството им?!

 

http://www.vito03.com/exhausts/?make=10

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи преди време на бащата Орела му искаха над 120 лева само за средно гърне в Свиленград и той ме помоли да му оправя гърнето (така и така аз го бях пробил :-) ).

В Ем Комплект 33 на Павлово ходих - за 70 лева ми го смениха с труда, ама ползвам и отстъпка там.

Гърнетата и тръбите, с които работят са само от Вито03. А специално там в Павлово правят гърнета и ауспуси бол.

 

Самото гърне си беше екстра, качествена сглобка. Доколкото знам ги правят ги стандарт и изнасят за Европа. Ся знам че Опел не е Хонда ама айде, не очаквай ОЕМ качество все пак :D

Гърнето вече трябва да е на 2 годинки, ама той Опелът не се кара много, а когато се кара е само на газ, не бачкала бензиновата помпа хаха :D. Ако държиш ще ти го снимам като се прибера след седмица-две.

Вече не помня, ама трябва да имат и няква гаранция. Алуминизирано е.

 

Да не се приеме като реклама на сервиза, споделям случката.

Редактирано от dindin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега старото ми крайно гърне е на тази фирма сложи ми го квартален майстор ползвано е 4-5 год и беше заменена цялата генерация със спортна но гърнето още е на терасата в перфектно състояние.Аз лично съм доволен от тази фирма .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...