Jump to content
Xari BS

Покупка на Honda Civic Aerodeck

Recommended Posts

Здравейте, колеги току що се регистирах в форума. Искам малко инфо за един модел.
От доста време си търся комби и попаднах на това   http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11440857680150153&slink=ags3i1
Много ми харесва автомобила и затова реших да пиша.
Дайте ми разяснение по този модел (за какво да се отглеждам при покупка и т.н.)
И ако някой знае сервиз в Габрово който се занимава с хонди нека даде контакти.
Много ще съм благодарен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иди да я гледаш,колега изглежда много добре,чети в гоогле за Габрово хонда карада или бултрако да ти я ревизират основно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иди да я гледаш,колега изглежда много добре,чети в гоогле за Габрово хонда карада или бултрако да ти я ревизират основно.

Колега, този мотор с верига ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мотора на тази кола изобщо пък не трябва да се притесняваш! ;)

Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мотора на тази кола изобщо пък не трябва да се притесняваш! ;)

Успех!

Добре, а има ли протеснения за този модел за който да гледам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нито мотор, нито ходова част, нито нещо друго трябва да те притеснява по тази кола.

Аз карах до скоро седан със същия мотор, вярно, не е острилка и като пуснеш климатика още повече клеква, но пак се държи доста по прилично от 1.6 дори на други марки. Разхода ще те изненада приятно.

Не го мисли, някой ден като стана семеен и ми потрябва комби, това ще е колата.

Успех!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нито мотор, нито ходова част, нито нещо друго трябва да те притеснява по тази кола.

Аз карах до скоро седан със същия мотор, вярно, не е острилка и като пуснеш климатика още повече клеква, но пак се държи доста по прилично от 1.6 дори на други марки. Разхода ще те изненада приятно.

Не го мисли, някой ден като стана семеен и ми потрябва комби, това ще е колата.

Успех!

Е аз е взимам точно поради причината че съм семеен. Да се надявам да стой до четвъртък и ако е много добра ше е взема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нито мотор, нито ходова част, нито нещо друго трябва да те притеснява по тази кола.

Аз карах до скоро седан със същия мотор, вярно, не е острилка и като пуснеш климатика още повече клеква, но пак се държи доста по прилично от 1.6 дори на други марки. Разхода ще те изненада приятно.

Не го мисли, някой ден като стана семеен и ми потрябва комби, това ще е колата.

Успех!

Чак пък нищо ,напиши в търсачката "гори масло" и ще ти стане ясно защо !

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей то няма падане на тия цени! Преди три години купих същата кола на същата цена. Ама тая наистина изглежда много добре и ако всичко в обявата е вярно, наистина си струва парите. 

И аз чета из форума, че колегите имали проблем с разхода на масло. Обаче например аз и ще двама познати с тоя мотор, нямаме никакви оплаквания. Не е задължително и тая да гори масло. Предвид годините най-вероятно големите тампони на задното окачаване, ще са дали фира. Възможно е тапицерията на тавана да е тръгнала да се разлепя и май друго не се сещам.

Сравнена с други автомобили в тоя клас, ми се струва малко по-шумна, което се дължи най-вече на късите скорости. Фаровете са кофти и там май решените е само и единствено ксенон. За някаква страшна динамика и дума не може да става, пък и не е свръх икономична, но с тоя мотор на това купе толкова.

А, и ако държиш на бордови комютър, да знаеш, че няма.

Всико останало е  6. Много добре направенавтомобил. Качествени материали в интерира. Много качествена сглобка (все още нищо не скърца нищо не хлопа,а е 99 набор). Много мека возия, съчетана с отлично пътно поведение.  На мен лично  ми е изключителна удобна. 

 

Като заключение, само ще вметна, че в Габрово японските коли са на почит и най-вероятно тая обява до две седмици няма да я има. Късмет с бъдещата покупка.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей то няма падане на тия цени! Преди три години купих същата кола на същата цена. Ама тая наистина изглежда много добре и ако всичко в обявата е вярно, наистина си струва парите. 

И аз чета из форума, че колегите имали проблем с разхода на масло. Обаче например аз и ще двама познати с тоя мотор, нямаме никакви оплаквания. Не е задължително и тая да гори масло. Предвид годините най-вероятно големите тампони на задното окачаване, ще са дали фира. Възможно е тапицерията на тавана да е тръгнала да се разлепя и май друго не се сещам.

Сравнена с други автомобили в тоя клас, ми се струва малко по-шумна, което се дължи най-вече на късите скорости. Фаровете са кофти и там май решените е само и единствено ксенон. За някаква страшна динамика и дума не може да става, пък и не е свръх икономична, но с тоя мотор на това купе толкова.

А, и ако държиш на бордови комютър, да знаеш, че няма.

Всико останало е  6. Много добре направенавтомобил. Качествени материали в интерира. Много качествена сглобка (все още нищо не скърца нищо не хлопа,а е 99 набор). Много мека возия, съчетана с отлично пътно поведение.  На мен лично  ми е изключителна удобна. 

 

Като заключение, само ще вметна, че в Габрово японските коли са на почит и най-вероятно тая обява до две седмици няма да я има. Късмет с бъдещата покупка.

Колега, много благодаря за изчерпателния отговор. Да се надяваме че до четвъртък ще е там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евтина и безпроблемна кола е като цяло. Слабите места в окачването са амортисьорите и големите задни тампони. За динамика, в общи линии не я търси, особено с клима. Масово сдават багажа външни дръжки на вратите, моторчета на чистачки, евентуално моторчето на парното. Иначе е с добра возия и е удобна, но багажника не е от най-големите. Шумна е, като всеки сивик и ако я вземаш за извънградско, може би е по-добре да се насочиш към друг модел. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само дето не е японец ,а заръждата зависи откъде е внос 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ръжда, като всеки японец...

По принцип за ръжда винаги се гледа, но конкретно тоя модел е с много добра антикорозионна защита. Плюс това коментирания екземпляр е внос от Италия.

Аз не бих се притеснявал. 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обявата вече не е активна, а никой още не се е похвалил? Или пък не е много хвалене за хвалене :tooth:  .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...