Jump to content
Brutallize

Датчик за скоростомер

Recommended Posts

HONDA CIVIC VI Fastback  2.0 i TD (86кс) 1997г.

 

Здравейте.Имах( и все още имам ) лек проблем с километража. Когато си карам бавно изобщо не отчита никаква скорост. Евентуално когато дигна над 20-30 изведнъж стрелката скача на километрите с които се движа в момента. Понякога си тръгва от първият път. Това беше до вчера.. когато стрелката направо се обърна. Закарах колата на сервиз и човека каза, че е от таблото.. Както и да е оправи го , но отново така както по - горе съм описал. До към 20-30км не отчита нищо , а след това стрелката скача и започва да отчита както трябва. Понякога , но рядко отчита както си трябва от 0-лата и нагоре. И се съмняваме да не е от датчика който е под капака. Проблема с обърнатата стрелка бе от таблото. Сега остана само датчика да прави проблем. Не е кой знае какъв , но все пак си е проблем. Някаква идея къде точно мога да намеря такъв датчик за моята Хонда ? Търсихме, звъняхме по 3-4 морги , но нямат такъв какъвто ми трябва на мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега попрегледах ,но не видях това което ми трябва. Чудя се дали в "японския" магазин за коли в Търново под стадиона дали ще има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема ти да е от датчика клони към нула процента според мен поне .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...