Jump to content
DamonHill

Зумер за забравени светлини

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Карам англичанка от 1997г. От известно време не ми се задейства зумера за забравени светлини. Отначало започна да се включва от време а време, а не след дълго съвсем спря да работи. Къде да търся проблема? Вече имах неприятности с паднал акумулатор.

 

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нестандартно предположение е, но обръщал ли си внимание дали копчето ти на шофьорската врата за включване на плафона работи коректно?

 

П.П. Поздравления за никнейма - голям фен му бях преди 20 години! Кога минаха 20 години... :|

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се замислиш, хич не е нестандартно предложението. Има желязна логика да не работят и двете. Проблемът е, че плафона не работи откакто се помня, а зумера спря от скоро. Може и крушката да е изгоряла, но това съм го игнорирал като проблем отдавна.

 

П.П. Голяма работа беше Деймън. От тогава съм за Уилямс. Мечтата ми е да ги видя с двигател на Хонда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът се оказа елементарен. Реших да потърся къде е това копче и видях,че сработва само като го натисна надолу. Извадих го, раздвижих го и го върнах. След което и зумера и плафона тръгнаха.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги  искам да разбера къде е зумера за светлините защото плафона ми работи  но сигнала за светлините го чух само два пъти по звукът които чувам съдя или че не прави контакт някъде или самия зумер е за сяна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

карам хонда сивик 1.4is  6-та генерация 1998 90 коня с джигател d14a4 ако не се лъжа

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...