Jump to content
Еди Ведър

Събирам вода в багажника

Recommended Posts

Здравейте!Багажника ми се пълни с вода :) не е пробит така че едва ли влиза отдолу.Приятел който се вози отзад каза че май влизало от отвора на задния ляв колан!!Странна работа аз го усетих едва като почна да се получава голям конденз в колата при пускане на парното

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И АЗ ИМАМ МАЙ КОНДЕЗ В БАГАЖНИКА.МОЙТА Е ХЕЧБЕК. ДАЛИ Е ОТ ТОВА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest STANCHOYO

Най-вероятно,когато вали водата се стича покрай уплътнението,минава м/у стопа и купето и влиза в багажника.Вземи едно шише с вода и започни да поливаш в/у спойлера.След това отвори багажника и проследи от каде е минала водата.Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikitooo

Аз имах същия проблем със седана. Оказа се, че водата влиза през уплътненията на стоповете. Оригиналните уплътнения са от някаква пореста гума и когато ги свалих, бяха напоени с вода като гъба. Изрязах други уплътнения от вътрешна автомобилна гума, намазах със силикон и сега нямам проблеми. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

А шибидаси имате ли?щото има вероятност и по трабите на оттичане да има скъсано или запушено и да ви се изливат в багажниците,вместо навън.поне при мен беше почнало нещо такова....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички отзовали се на моя проблем ще проверя всичко което ме посъветвахте!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по едно време имах такъв проблем и се оказа, че е от оплътнението на задното стъкло. Открих го с лампа в багажника и един приятел оливаше с маркуча.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...