Jump to content
Shpeer

Помогнете става ли съединител от CRV 128к.с 97' на Англичанка Б серия VTI

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Колеги ако знаете нещо по въпроса за съвместимоста им моля споделете  . А ако  не кажете защо не .

Редактирано от Shpeer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никакъв шанс.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Притискателя и лагера са същите, но феродовия няма да стане. Той лагера става на почти всички F серии както и на някои D и B.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ако знаете нещо по въпроса за съвместимоста им моля споделете  . А ако  не кажете защо не .

Абсолютно съвместими са колега .

И при двете феродовия диск е 220 мм. 24 шлица и 26 мм. профил на главината, притискател и лагер също са еднакви .

В повечето магазини за авточасти продават за двете коли един и същ съединител .

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Колегата mat_tod  е прав. Излизат различни парт-номера, но като ги сравня наистина са идентични. Извинявам се ако съм те подвел, снощи не съм догледал всичко.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за мненията колеги . Аз имам почти нов от CRV  и мислех да слагам него но взех че купих нов , оказват се наистина напълно еднакви , та сега си имам два , един нов и един на 2000км .... сега има да карам колкото си искам ...

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ти веднага след първия отговор в темата ли отиде в магазина за нов ? . :huh:

Кога мислиш, че ще ти се наложи да го сменяш пак, та чак ще го държиш и за резерва? . :)

Слагай си този който имаш (ако не си започнал вече с новия), а новия можеш в 7 дневен срок да си го върнеш, ако няма по него следи от монтаж .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещата бяха на зор и трябваше да реша веднага какво да направя , за Б18ката ми внамерих Комплект съединител на валео за 170лв и реших да слагам новия , имам и едно ЦРВ Б серия та останалия съединител ще пазя и за него , важното е че става .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Сори колега, ако аз съм те подвел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблеми важното че писахте и казахте какво мислите , колата е на 6 и в крайна сметка това се искаше . 

 Поздрави на всички .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещата бяха на зор и трябваше да реша веднага какво да направя , за Б18ката ми внамерих Комплект съединител на валео за 170лв и реших да слагам новия , имам и едно ЦРВ Б серия та останалия съединител ще пазя и за него , важното е че става .

В крайна сметка и парите и решението са си твои, :)  аз просто ти дадох идея, как да спестиш едни 170 лв.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...