Jump to content
Mitkoto_tt

Хонда англичанка

Recommended Posts

Колеги нормално ли е да е усукан предния ляв колна на пасажера на англичанката.от скоро съм собственик и ми направи впечетление ако се е усукал има ли начин да го поправя 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей !!!

Имах същия проблем със задния колан.  С малко "борба" го оправих.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок вече 3 дни се боря и не мога да го поправя има ли някой колега от София да помогне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каак така е усукан? Развиии болта който го го държи долу към купето и го оправи и го монтирай отново.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да развивам го но закопчалката е на обратно 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имал съм няколко такива случаи, но не помня на какви коли. Както каза @dobrin, ще падне борба, докато го обърнеш. Единия начин е, като прегънеш колана по дължина, пъхаш прегънатото в процепа и дърпаш яко, докато прегънатото мине през процепа. Може да се наложи да ползваш жокер "Обади се на приятел". Другия начин - на колана имаш едно копче, което е ограничител на закопчалката, пречи й да слиза надолу към прага. Там където копчето опира в закопчалката има едно уширение на процепа. С малко повече внимание и груба сила можеш да прегънеш колана, обаче преди и след закопчалката, така че най-дебелата прегъната част да дойде в това уширение на процепа. Тогава, не знам, как точно да го кажа, с дърпане, въртене, приплъзване и споменаване на майчината рода до 9-то коляно обръщаш колана. Това уширение на процепа обаче не съм сигурен, дали го има на англичанските закопчалки на коланите.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...